با احترام و در کنار هم از فوتبال لذت ببریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 318 ] - یکشنبه, 4 آذر 1397

با احترام و در کنار هم از فوتبال لذت ببریم

 هواداران پرسپولیس با شعار در کنار هم از فوتبال لذت ببریم و به منظور ترویج فرهنگ احترام به یکدیگر، در کنار هیجان های لازم و سالم فوتبال و دعوت همه تماشاگ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
با احترام و در کنار هم از فوتبال لذت ببریم

 هواداران پرسپولیس با شعار در کنار هم از فوتبال لذت ببریم و به منظور ترویج فرهنگ احترام به یکدیگر، در کنار هیجان های لازم و سالم فوتبال و دعوت همه تماشاگ...

ارتش سرخ دات كام :

 هواداران پرسپولیس با شعار "در کنار هم از فوتبال لذت ببریم" و به منظور ترویج فرهنگ احترام به یکدیگر، در کنار هیجان های لازم و سالم فوتبال و دعوت همه تماشاگران فوتبال ایران به این امر و پرهیز از توهین، برای بازی با تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه آزادی حضور پیدا خواهند کرد.

کانون هواداران باشگاه پرسپولیس در راستای اقدام های خود برای کاهش تنش های موجود در فوتبال ، به ویژه روی سکوها و در بازی های خاصی چون دیدار دوتیم پرسپولیس و تراکتورسازی، در روزهای گذشته با شعار" در کنار هم از فوتبال لذت ببریم" از هواداران و تماشاگران فوتبال خواسته است تا با رعایت این اصل، شرایط بهتری برای لذت بردن از بازی های فوتبال علاقمندان ایجاد شود و این امر با احترام در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته است.

در دعوت كانون هواداران باشگاه پرسپوليس از هواداران متعصب دو تيم پرسپوليس و تراكتور به حفظ احترام متقابل در فضاي مجازي و سكوهاي استاديوم چنین آمده است؛ " فوتبال نود دقيقه است و ما نود دقيقه باهم رقابت داريم اما بعد از آن همه هموطن هستيم و بسياري از هواداران پرسپوليس آذري زبان هستند و در بين هواداران تراكتور سازي هم هوادار پرسپوليس داريم لذا بهتر است به جاي توهين كردن به يكديگر در فضاي مجازي با احترام به همديگر از فوتبال لذت ببريم و اجازه سو استفاده به آنهايي كه دنبال ايجاد دعواهاي قوميتي هستند، ندهيم.
كري خواندن آري ، توهين هرگز"


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی مسجد سلیمان
داور مسابقه :
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن