تقوی: روی گل آفساید حق با داور است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 885 ] - یکشنبه, 4 آذر 1397
تقوی: روی گل آفساید حق با داور است

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریزگفت: ما در نیمه دوم مقابل تیم فینالیست آسیا برتر از پرسپولیس بودیم. محمد تقوی بعد از تساوی بدون گل تراکتورسازی مقابل پرسپول...

ارتش سرخ دات كام :

 سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریزگفت: ما در نیمه دوم مقابل تیم فینالیست آسیا برتر از پرسپولیس بودیم.

محمد تقوی بعد از تساوی بدون گل تراکتورسازی مقابل پرسپولیس  گفت: قبل از هرچیز باید از هواداران تراکتورسازی تشکر کنم، آنها ما را غافلگیر کردند.

* ما روی زمین بازی می کنیم و باران کارمان را سخت کرد
وی ادامه داد: ما روی زمین بازی می کنیم اما باران شرایط را سخت کرد. ما در نیمه دوم مقابل فینالیست آسیا خوب بازی کردیم.

*در مورد گل آفسایدمان نظر نمی دهم، حق با داور است
سرمربی تراکتورسازی تاکید کرد: روی گلی که زدیم و داور آفساید گرفت نمی توانم نظری بدهم چون در هر شرایطی داور حق دارد. قول داده بودیم که هواداران از بازی ما لذت ببرند که این کار را هم کردیم.

* استرس زیادی داشتم و از داور عذرخواهی می کنم
وی درمورد اینکه به داور خیلی اعتراض کرد و معتقد بود که آن صحنه آفساید نبوده اظهار داشت: به هر حال در جریان بازی استرس زیاد است و من از داورعذرخواهی می کنم اما باید خودتان را جای من بگذارید تا ببینید چه می گویم با این حال باید به داور در هر شرایطی حق داد.

*به خاطر استوکس نمی دانستیم با چه ترکیبی بازی خواهیم کرد
وی درمورد اینکه استوکس و اروین نیامدند و علت چیست، گفت: یکی از مهمترین مسائل تیم بودن است فرقی نمی کند چه کسی باشد و چه کسی نباشد بازیکنان ما نشان دادند که تیم هستند کمیته انضباطی باشگاه در باره این بازیکنان تصمیم گیری خواهد کرد اما باور کنید خیلی شرایط سخت بود نمی دانستیم کدام بازیکنان را داریم که در ترکیب بگذاریم و درنهایت تصمیم گرفتیم با همین ترکیب بازی کنیم چه این بازیکنان باشند چه نباشند.

*بازیکن ایرلندی در اختیار باشگاه است
وی گفت: این بازیکن در اختیار باشگاه است کمیته انضباطی باشگاه درمورد او تصمیم گیری خواهد کرد هیچ بازیکنی از باشگاه تراکتورسازی بزرگتر نیست. هر بازیکنی خودش را از باشگاه بزرگتر بداند باشگاه باید او را کنار بگذارد.

* برگ برنده ما احسان بود
سرمربی تراکتورسازی درمورد اینکه از حاج صفی راضی نبود که او را زود تعویض کرد اظهار کرد: اصلا اینطور نیست احسان بازیکنی پا به توپ است اما شرایط آب و هوایی به او اجازه نمی داد که از توانایی اش استفاده کند احسان برگ برنده ما در این بازی بود اما شرایط آب و هوایی کار را سخت کرد و من ترجیح دادم بازیکن دیگری به میدان بیاید تیم ما باید به جمع مدعیان اضافه شود. اگر  چون قرار است مدعی قهرمانی باشیم این بازیکنان به باشگاه آمده اند.

* جوانان ما نکات خوبی را از دژاگه و شجاعی یادمی گیرند
سرمربی تراکتورسازی درمورد حضور خوب دژاگه و شجاعی گفت: این دو بازیکن واقعا خوب هستند تجربه دو جام جهانی را دارند وجودشان برای تیم نعمت است ضمن اینکه رفتاری بسیار حرفه ای دارند و بازیکنان جوان ما از این دو بازیکن خیلی چیزها یاد می گیرند.

*سوکیتا خوب نبود در ترکیب قرارش نمی دادم
تقوی درمورد اینکه سوکیتا خیلی خوب است گفت: بله اگر خوب نبود او را در ترکیب تیم نمی گذاشتم. سوکیتا بازیکنی است که با تمام سلول های بدنش بازی می کند. همه بازیکنان ما با تمام وجودشان بازی می کنند.

*بازی سازی را از دفاع دوست دارم
وی درمورد اینکه دوست دارد بازی سازی تراکتورسازی از دفاع شروع شود گفت: بله، من اعتقاد داریم که بازی سازی باید از یک سوم دفاعی آغاز شود و بعد به خط هافبک برود و سپس به خط حمله برسد. 6 هفته است که روز این موضوع کار می کنیم التبه هنوز به آنچه دلخواه من است نرسیده ایم ولی شرایط آب و هوایی و تمرکز گاهی اواقت باعث می شود آنچه دلخواهمان است انجام نشود.

*فروزان گفته بود که امروز بازی خوبی انجام خواهد داد
تقوی درمورد سیو بسیار خوب فروزان گفت: فروزان بازیکن خوبی است و هر چه بازی حساس تر می شود روحیه او بهتر است. قبل از بازی هم گفته بود بهترین بازی ام را در این مسابقه انجام خواهم داد البته همه بازیکنان ما خوب بازی کردند.

*چمدانم برای رفتن آماده است
تقوی درمورد اینکه هنوز سرمربی موقت است یا سرمربی دائم تراکتورسازی گفت: به من گفته اند مسئولیت فنی تیم با من است من و همکارانم کار می کنیم و تا هر وقت که باشیم با تمام وجود کار خواهیم کرد و هر وقت هم به ما بگویند برو چمدانمان آماده است که برویم.

* برای گلزنی برنامه داشتیم
وی در نشست خبری گفت: اجازه ندادند محرم پور مسئول رسانه ای کنار من بنشیند. دفاع از محرم پور دفاع از شما خبرنگاران است که اینجا نشسته اید. مهم ترین موضوع این بود که تا سه روز پیش نمی دانستم چگونه باید فوتبال بازی کنیم. تا حدود زیادی تمرکزمان را از دست داده بودیم در نیمه اول آنچه می خواستیم در زمین پیاده نشد. ضمن اینکه نباید فراموش کنیم پرسپولیس هفته پیش در فینال آسیا بازی کرده است. در نیمه اول تا حدود زیادی تمرکزمان را از دست داده بودیم من خودم از تراکتورسازی راضی هستم در نهایت به آنچه می خواستیم رسیدیم. می دانستیم که مقابل تراکتورسازی چگونه باید فوتبال بازی کنیم تا گل نخوریم. برای گلزنی هم برنامه داشتیم. با این حال گل هم زدیم اگر هم چیزی به داور گفتم معذرت می خواهم البته چیزی به داور نگفته ام. در هر شرایطی حق با داور است با این حال از کارشناسان می خواهم یکبار دیگر آن صحنه را ببینند و اگر آن گل درست بود صددرصد تیم ما پیروز می شد.

* استوکس هم وقتی دمبله شد مثل او رفتار کند
وی در مورد اینکه برخی اوقات بازیکنان با وجود تنبیه باز هم در ترکیب قرار می گیرند مثل دمبله گفت: استوک هر وقتی دمبله شد اینگونه رفتار کند یعنی شما اینقدر فوتبال را پایین می آورید هیچ بازیکنی  نباید خود را بزرگتر از باشگاه ببینند باشگاه تعیین می کند کدام بازیکن بازی کند. اشکال نداریم ببازیم اما اصول را نبازیم. بارسلونا در اسپانیا است و ما در ایران آنها اصول خودشان را دارند و ما هم اصول خودمان را در تیم ما هیچکس بزرگتر از باشگاه نیست. من به دمبله کاری ندارم به تیم خودم کار دارم.

* هواداران تراکتورسازی بی همتا هستند
تقوی با اشاره به هواداران تراکتورسازی گفت: این هواداران من را غافلگیر کردند. این هواداران نباید زیر باران بایستند باید یک سقفی روی آنها باشد. باید استادیوم ها را طوری بسازند که تماشاگران اذیت نشوند. از هواداران تراکتورسازی تشکر می کنم قبل از حضورم در این تیم شنیده بودم این تیم چه جوی دارد. اما اکنون می گویم طرفداران تراکتورسازی بی همتا هستند به آنها تبریک می گویم.

* پرچم ژاپن به خاطر حمایت از بازیکن ژاپنی به آزادی آورده شد
سرمربی تراکتورسازی در مورد اینکه چرا طرفداران تراکتورسازی پرچم ژاپن را باز کردند و صحنه های زشتی را در ورزشگاه شاهد بودیم گفت: هر وقت یک بازیکنی به یک کشور دیگر می رود ممکن است از پرچم آن کشور هم در ورزشگاه دیده شود مثلاً اگر بارسلونا قهرمان شود ممکن است مسی با پرچم آرژانتین بیاید. پرچم ژاپن به خاطر حمایت از سوکیتا بازیکن ژاپنی تیم ما بود.

* از هواداران بپرسید چرا کاشیما را تشویق کردند
وی در مورد اینکه پس چرا تیم کاشیما تشویق شد، گفت: از تماشاگران بپرسید چرا از من می پرسید. ما لیدر هم نداریم ما فقط تماشاگران هوادار داریم.
سرمربی تراکتورسازی در پاسخ به سؤال خبرنگاری که گفت شما فقط توجیه می کنید، گفت: شما چه سؤالی پرسیدید و من چه جوابی دادم.

* من هم در انگلیس پرچم ایران را می برم
تقوی در مورد اینکه سه پرچم ژاپن در ورزشگاه دیده شد، بیان داشت: من هم الان به انگلستان می روم و پرچم ایران را می گیرم چه معنایی دارد؟ من الان به عنوان مربی در این نشست حضور دارم نه چیز دیگر.

*اگر تشویق ژاپن برای ضربه زدن به تیم حریف باشد، محکوم می کنیم
وی در مورد اینکه رفتار تماشاگران تراکتورسازی در تشویق کاشیما و پرچم ژاپن تأیید می کنید یا محکوم، گفت: باید ببینیم اصل کار چیست. اگر برای حمایت از سوکیتا است حمایت می کنم اما اگر برای ضربه زدن به تیم مقابل یا چیزی دیگری است آن را محکوم می کنم.

* وضعیت چمن آزادی خوب نیست این را بازیکنان به من گفتند
تقوی در مورد اینکه خط دفاع تراکتورسازی توپ ها را بی مهابا دفع می کرد و آیا این به خاطر دفع حملات پرسپولیس یا چیز دیگری بود، گفت: به خاطر شرایط آب و هوایی بود زمین ورزشگاه آزادی هم شرایط خوبی ندارد برایم عجیب بود توپ پله می شد. چون اعتقاد دارم خط دفاعی ما باید به هم پاس بدهند. شرایط چمن آزادی خوب نیست بازیکنان بعد از گرم کردن این را به من گفتند و این مسئله باعث شد اینگونه بازی کنیم. 


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : محمدحسین زاهدی فرد
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن