گرشاسبی: کسانی که جایگاه اضافه به هواداران تراکتور دادند، مقصرند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 861 ] - یکشنبه, 4 آذر 1397

گرشاسبی: کسانی که جایگاه اضافه به هواداران تراکتور دادند، مقصرند

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: با وجود تمام تنگناها نشان دادیم تیم قدرتمند و خوبی هستیم و اصلاً برای برتری نیاز به تضعیف روحیه تیم حریف نداریم. حمیدرضا گرشاسبی... 5 out of 5 based on 3 ratings.
گرشاسبی: کسانی که جایگاه اضافه به هواداران تراکتور دادند، مقصرند

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: با وجود تمام تنگناها نشان دادیم تیم قدرتمند و خوبی هستیم و اصلاً برای برتری نیاز به تضعیف روحیه تیم حریف نداریم. حمیدرضا گرشاسبی...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: با وجود تمام تنگناها نشان دادیم تیم قدرتمند و خوبی هستیم و اصلاً برای برتری نیاز به تضعیف روحیه تیم حریف نداریم.

حمیدرضا گرشاسبی پس از تساوی بدون گل تیم فوتبال پرسپولیس مقابل تراکتورسازی گفت: با وجود محرومیت و مصدومیت بازیکنانمان بازی خوبی انجام دادیم و باز هم بازیکنان ما از جان مایه گذاشتند و با تمام توان خود بازی کردند.

وی در پاسخ به این سوال که او نیز مانند اسدی، مدیرعامل تراکتورسازی که گفته پرچم کشور ژاپن را در جایگاه هواداران تیم تراکتورسازی ندیده است، آن را مشاهده نکرده، گفت: متاسفانه من خیلی بزرگ این پرچم را مشاهده کردم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه اسدی گفته شروع کننده فحاشی در بازی هواداران تیم پرسپولیس بودند، گفت: قضاوت در این خصوص را به مردم می سپاریم و من نمی توانم در این خصوص پاسخ بدهم. ما کاری به شبکه های اجتماعی نداریم و در روزهای گذشته و قبل از این دیدار در سایت باشگاه پرسپولیس مرتب هواداران را به آرامش دعوت کردیم و تنها خواستار تشویق تیم خود شدیم.

گرشاسبی تاکید کرد: پرسپولیس از لحاظ فنی مشکلی ندارد که نیاز به ایجاد حواشی داشته باشد. با وجود تمام تنگناها نشان دادیم تیم قدرتمند و خوبی هستیم و اصلاً برای برتری نیاز به تضعیف روحیه تیم حریف نداریم. این موضوع در مرام و مسلک باشگاه پرسپولیس جایی ندارد. هر کسی هر اظهار نظری می کند باید او را در این خصوص به وجدان خودش ارجاع داد و امروز نیز مشاهده کردیم با وجودی که ما میزبان مسابقه بودیم چه اتفاقاتی در ورزشگاه رقم خورد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که با روند خصوصی سازی باشگاه پرسپولیس احتمال ادامه همکاری او وجود خواهد داشت، گفت: من در جریان این مسائل نیستم و این موضوع نیز در حیطه اختیارات من قرار ندارد که در خصوص آن اظهار نظر کنم. آرزوی من برداشتن این بار از دوشم است، اما به هیچ عنوان اجازه نخواهم داد این بار بر روی زمین بیفتد و تا ثانیه و لحظه آخری که در باشگاه پرسپولیس من و اعضای هیئت مدیره حضور داریم برای موفقیت باشگاه تلاش خواهیم کرد. روزی که از باشگاه جدا شویم یا علی خواهیم گفت و مانند یک هوادار ساده به تشویق تیم خواهیم پرداخت.

وی در پاسخ به این سوال که چرا هواداران تراکتورسازی بیشتر از ظرفیت 10 درصدی متعلق به این باشگاه در ورزشگاه حضور داشتند، گفت: این مسئله به سلیقه و بلیت فروشی مربوط نمی شود، کسانی که بخش در نظر گرفته برای هواداران تراکتورسازی را افزایش دادند مقصر هستند. در تمام مسابقات ظرفیت جایگاه هواداران تیم میهمان 10 درصد است و حتی اگر هواداران تیمی بیشتر از این 10 درصد بلیت خریداری کرده باشند باید پشت درهای ورزشگاه باقی بمانند. بازی برگشت شما مشاهده خواهید کرد که تنها 10 درصد را به هواداران پرسپولیس اختصاص خواهند داد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی مسجد سلیمان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن