کتف کمال؛ چشم اسفندیار پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1200 ] - یکشنبه, 4 آذر 1397

کتف کمال؛ چشم اسفندیار پرسپولیس

هافبک دفاعی پرسپولیس بازهم به دلیل مصدومیت از ناحیه کتف و شانه از بازی خارج شد و چهره او نیز وقتی که از زمین بیرون می رفت چهره ای غمگین و تاثیرگذار بود. در با... 3 out of 5 based on 2 ratings.
کتف کمال؛ چشم اسفندیار پرسپولیس

هافبک دفاعی پرسپولیس بازهم به دلیل مصدومیت از ناحیه کتف و شانه از بازی خارج شد و چهره او نیز وقتی که از زمین بیرون می رفت چهره ای غمگین و تاثیرگذار بود. در با...

ارتش سرخ دات كام :

هافبک دفاعی پرسپولیس بازهم به دلیل مصدومیت از ناحیه کتف و شانه از بازی خارج شد و چهره او نیز وقتی که از زمین بیرون می رفت چهره ای غمگین و تاثیرگذار بود.

در بازی پرسپولیس و تراکتورسازی یکی از بازیکنان کلیدی پرسپولیس به دلیل مصدومیت زمین بازی را ترک کرد اما این موضوع بیش از آنکه باعث شگفتی شود به واسطه تکرار این مصدومیت صحنه ای غم انگیز و نگران کننده بود. کمال کامیابی نیا هافبک دفاعی پرسپولیس در دقیقه 76 بازی با تراکتورسازی بازهم از ناحیه کتف دچار مصدومیت شده و با برانکارد از زمین بیرون رفت.

چهره او وقتی روی برانکارد نشسته بود و از زمین خارج می شد بیش از آنکه حاکی از دردمصدومیت باشد حکایت از اندوه و غم عمیقی داشت که حاصل بارها مصدومیت کمال از این ناحیه بود. انگار شرایط کتف کامیابی نیا به گونه ای است که با برخوردهایی که در زمین مسابقه برای پیش می آید بازهم دچار آسیب دیدگی می شود و همین موضوع یکی از مهمترین مهره های پرسپولیس را دو فصل اخیر متاثر کرده است.

آن استخر و آن اوت در حدود یکسال قبل خبر رسید که کمال در استخر دچار مصدومیت شده و بعد مشخص شد این مصدومیت از ناحیه کتف و شانه او بوده است. او یکماه از میادین دور بود اما این مصدومیت که در شرایطی به قول برانکو غیرحرفه ای رقم خورد عواقب بدتری هم داشت. کامیابی نیا بعد ازجراحی کتفش و در بازی برابر فولاد روی یک پرتاب اوت دچار مصدومیت  از همین ناحیه شد آن هم در حالی که خودش بعدها اعتراف کرد که دکتر از او خواسته بود اوت نیندازد!

کتف کمال کامیابی نیا بعد از آن مصدومیت عجیب در استخر تبدیل به پاشنه آشیل او شده چرا که عملا یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس در این سال ها را تحت تاثیر قرار داده است. کمال در بازی با تراکتورسازی و در حالی که پرسپولیس به او برای پیروزی در نبرد هافبک ها نیاز داشت در پانزده دقیقه پایانی زمین را با چهره ای غم زده ترک کرد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن