بت بال

خلیل زاده: در زندگی ام مربی ای مثل برانکو ندیدم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1038 ] - دوشنبه, 5 آذر 1397

خلیل زاده: در زندگی ام مربی ای مثل برانکو ندیدم

مدافع پرسپولیس با رد اعتصاب در تمرین امروز این تیم مدعی شده که بازیکنان این تیم همچنان برای موفقیت و شادی هواداران تلاش خواهند کرد. شجاع خلیل زاده، مدافع پرسپو... 5 out of 5 based on 2 ratings.
خلیل زاده: در زندگی ام مربی ای مثل برانکو ندیدم

مدافع پرسپولیس با رد اعتصاب در تمرین امروز این تیم مدعی شده که بازیکنان این تیم همچنان برای موفقیت و شادی هواداران تلاش خواهند کرد. شجاع خلیل زاده، مدافع پرسپو...

ارتش سرخ دات كام : مدافع پرسپولیس با رد اعتصاب در تمرین امروز این تیم مدعی شده که بازیکنان این تیم همچنان برای موفقیت و شادی هواداران تلاش خواهند کرد.


شجاع خلیل زاده، مدافع پرسپولیس در گفتگویی درباره اتفاقات تمرین امروز گفت: به هیچ عنوان اعتصابی در کار نبوده و ما تمرین ریکاوری را انجام دادیم.

وی ادامه داد: این مساله را در نظر بگیرید که بازیکنان کاملا تحت فشار هستند. برنامه بازی ها را نگاه کنید. این حق هواداران پرسپولیس است که کاملا عادلانه با آن ها برخورد شود. همه چیز همیشه نباید علیه آن ها باشد. ما هیچ اعتصابی نداشتیم و اتفاقا آقای گرشاسبی با این شرایط سخت تلاش زیادی از خود داشته اند. ایشان هم تنها هستند و انتظار داریم وزارت ورزش و فدراسیون کمک شان کنند.

شجاع با تمجید از سرمربی تیمش گفت: آقای برانکو از ابتدای فصل پیشنهاد داشتند و این را گفته بودند. ایشان ایرانی هم نیستند که بگوییم به عشق پرسپولیس و هواداران از این موقعیت بگذرند. با توجه به پیشنهاد مالی که داشتند شاید هر کس دیگری بود جدا می شد. خصوصا اینکه تیم در شرایط سخت محرومیت قرار داشت و بازی با تیم های قدرتمند آسیایی نیز یک ریسک بزرگ محسوب می شد، اما ایشان ایمان داشتند و ماندند. من در زندگی ام مربی ای مثل ایشان ندیدم. اینهمه مشکلات وجود دارد و دریغ از یک اعتراض. دریغ از اینکه غر بزند و دنبال بهانه جویی باشد. ما با این شرایط در حال کار هستیم. لطفا شرایط ما را درک کنید و اینقدر هواداران و بازیکنان را اذیت و تحت فشار قرار ندهید. ما هیچ وقت برای مسائل مالی نه اعتراض می کنیم و نه اعتصاب و مشکل ما این شیوه نگاه و برنامه ریزی است.

وی درباره بازی با تراکتورسازی و حواشی مربوط به آن گفت: اگر شرایط جوی و زمان بازی به این شکل نبود مطمئن باشید بازی زیباتری شاهد بودیم. با این حال هر دو تیم تلاش زیادی داشتند تا به نتیجه لازم دست پیدا کنند. دست تک تک هواداران مان که در آن شرایط آب و هوایی در استادیوم حاضر شده بودند را می بوسیم و مطمئن باشید در ادامه نیز تلاش خواهیم کرد بهترین اتفاقات را برای آن ها شکل دهیم.

شجاع خلیل زاده در خصوص درگیری هایش با مسعود شجاعی در این بازی گفت: درگیری نبود. مسعود بزرگتر ماست و احترامش همیشه حفظ خواهد شد. ما در جریان بازی با هم کری داشتیم، اما هیچ بی احترامی صورت نگرفت و هر کدام از ما به دنبال این بودیم که برای موفقیت تیم مان تلاش کنیم. شرمنده هواداران شدیم که نتوانستیم به برتری دست پیدا کنیم و مطمئنا در ادامه این نتیجه را جبران خواهیم کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
بت بال

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل السد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00
پارس جم
پارس جم
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی جم
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 26 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن