گوش هایت را بگیر آقا فرشاد!

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 1943 ] - دوشنبه, 5 آذر 1397

گوش هایت را بگیر آقا فرشاد!

این روزها دنیا خیلی به کام فرشاد احمدزاده است. نامبرده نه تنها در تیم قعرنشین لیگ لهستان به بازی گرفته نمی شود، بلکه اخیرا مورد نوازش کلامی سرمربی تیم هم قرار... 5 out of 5 based on 14 ratings.
گوش هایت را بگیر آقا فرشاد!

این روزها دنیا خیلی به کام فرشاد احمدزاده است. نامبرده نه تنها در تیم قعرنشین لیگ لهستان به بازی گرفته نمی شود، بلکه اخیرا مورد نوازش کلامی سرمربی تیم هم قرار...

ارتش سرخ دات كام :

این روزها دنیا خیلی به کام فرشاد احمدزاده است. نامبرده نه تنها در تیم قعرنشین لیگ لهستان به بازی گرفته نمی شود، بلکه اخیرا مورد نوازش کلامی سرمربی تیم هم قرار گرفته است.

سرمربی تیم فرشاد احمدزاده در رسانه های لهستان اعلام کرده بازیکن ایرانی توقعاتش را برآورده نکرده و آن چیزی نیست که او می خواست. طرف در این مورد توضیحات مبسوطی هم ارائه داده و گفته فرشاد بازیکن تک بعدی است، دفاع نمی کند و قدرت فیزیکی زیادی هم ندارد. ایشان در انتهای فرمایشات شان هم هشدار داده اند که با این روند، احمدزاده در زمستان باید جدا شود و برود دنبال زندگی اش.

هیچی؛ عرض خاصی نداشتیم، فقط می خواستیم به آقای احمدزاده یادآوری کنیم الان باید گوش هایش را بگیرد، نه آن موقعی که به بهانه های واهی جلوی سکوی هواداران پرسپولیس این کار را می کرد و آخرش هم وسط محرومیت تیم را ول کرد و رفت.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • omid 110
  omid 110 :
  احتمالا یه مصاحبه میکنه و میگه دلم برای پرسپولیس تنگ شده و میگه میخام برگردم به پرسپولیس و طرفدارها هم ازش استقبال میکنن..برانکو هم نشون داده مشکلی با این بازیکنها نداره...واقعا متاسفم اگر این اتفاق بیفته و قرار باشه که احمدزاده به پرسپولیس برگرده..
 • محمد چوبند
  محمد چوبند :
  سلام
  قرا نیست اگه با زیکنی با هر دلیل از تیم بره ،دیگه نتونه برگرده ،این از انصاب به دوره ،مگه اینکه رفتنش به تیمـضربه بزنه ،فرشاد و مسلمان تا حدودی حق داشتن بخصوص مسلمان که برانکوـ نخواستش . پرسپولیس فقط و فقط برای طارمی تمام شده وبس زیرا باعث وبانی محرومیت شده و خودش هوایی شد با اینکه تیم یار به کافی نداشت .و از موفقیت تیم ناراحت می شد و طعنه های زیادی به مهاجمین می زد .
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  آقای چوبتدعزیزتنها مثبت به کامنت شمارامن دادم.چون باکلیات کامنت شماموافقم
  اماموافق نیستم که رفتن فرشادبع تیم لطمه نزد
  تواین وضعیت بی یازیکنی رفتنش لطمه بزرکی بود
  فکرکن اگرمیماندچه کمک هایی که نمیتونست به تیم بکنه

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی مسجد سلیمان
داور مسابقه :
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن