نوراللهی: با دست خالی با رقبا می جنگیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 543 ] - سه شنبه, 6 آذر 1397

نوراللهی: با دست خالی با رقبا می جنگیم

 بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یک لشکر مصدوم داریم و واقعا با دست خالی با رقبا می جنگیم. احمد نوراللهی در گفت وگویی، درباره اینکه بازیکنان این تیم تمری... 5 out of 5 based on 1 ratings.
نوراللهی: با دست خالی با رقبا می جنگیم

 بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یک لشکر مصدوم داریم و واقعا با دست خالی با رقبا می جنگیم. احمد نوراللهی در گفت وگویی، درباره اینکه بازیکنان این تیم تمری...

ارتش سرخ دات كام :

 بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یک لشکر مصدوم داریم و واقعا با دست خالی با رقبا می جنگیم.

احمد نوراللهی در گفت وگویی، درباره اینکه بازیکنان این تیم تمرین نکردند و گفته می شود آنها اعتصاب انجام دادند، گفت: ما اعتصاب نکردیم و اعتصابی هم در کار نیست. ما اگر حرفی هم می زنیم برای هواداران است و به خاطر آنها تلاش می کنیم و می جنگیم. تا اینجا به عشق هواداران جلو آمدیم و کار را پیش بردیم و از اینجا به بعد هم تلاش می کنیم تا هوادارانمان را راضی نگه داریم.

وی ادامه داد: ما به عشق هواداران بازی می کنیم اما می بینید که وضعیت تیم چگونه است و چقدر مصدوم روی دست تیم باقی مانده چرا که واقعاً بازی های ما فشرده و سنگین است و این مسئله کار ما را بسیار سخت کرده است.

نوراللهی تصریح کرد: در این شرایط سیدجلال حسینی به عنوان کاپیتان تیم تلاش زیادی می کند تا شرایط بازیکنان را بهبود بخشیده و تیم را جمع و جو کند. در شرایط سختی به سر می بریم و چندین و چند مصدوم داریم که این موضوع روی عملکرد تیم اثرگذار است. ما باید این هفته را به تبریزی برویم و این در حالی است که کمال هم محروم و مصدوم و سیامک نعمتی و شایان مصلح هم مصدوم شدند و وضعیت آنها هم مشخص نیست.

بازیکن شماره 8 تیم پرسپولیس اظهار داشت: با یک لشکر مصدوم با رقبا می جنگیم و این در حالی است که رقبای ما برای موفقیت همه تلاششان را انجام می دهند اما واقعاً دست ما خالی است و با دست خالی با مشکلات می جنگیم. امیدواریم که شرایط بگونه ای پیش برود تا در این سه چهار هفته باقیمانده تا پایان نیم فصل لیگ دیگر مصدوم ندهیم و بتوانیم با شرایط بهتری وارد نیم فصل دوم لیگ برتر شویم. در این 4 بازی باقیمانده باید تلاش زیادی انجام دهیم تا بتوانیم نتایج خوبی بگیریم و امیدوارم که در نهایت بهترین اتفاق ها برای ما رقم بخورد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه :
پنجشنبه, 9 اسفند 1397 / ساعت : 18:30
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : مسجد سلیمان
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن