غیاثی: گل تراکتورسازی آفساید بود/ رفعتی: فوتبال، ریاضی نیست

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1117 ] - سه شنبه, 6 آذر 1397
غیاثی: گل تراکتورسازی آفساید بود/ رفعتی: فوتبال، ریاضی نیست

 سخنگوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: گل تراکتورسازی به پرسپولیس به درستی مردود شد و این گل آفساید بود. سیدرضا غیاثی در گفت وگویی در مورد نحوه قضاوت ...

ارتش سرخ دات كام :

 سخنگوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: گل تراکتورسازی به پرسپولیس به درستی مردود شد و این گل آفساید بود.

سیدرضا غیاثی در گفت وگویی در مورد نحوه قضاوت اکبریان داور بازی پرسپولیس و تراکتورسازی گفت: متأسفم که برخی کارشناسان از خودشان قانون درمی آورند و حرف هایی می زنند که قابل توجیه نیست، گلی که تراکتورسازی به پرسپولیس زد در موقعیت آفساید به ثمر رسید و مهاجم نیم تنه در آفساید بود.

وی افزود: اینکه گفته می شود توپ به سر مدافع پرسپولیس برخورد کرده و آفساید نباید اعلام می شد درست نیست، زیرا در این قانون اگر مدافع به صورت آگاهانه بازی کند و به توپ ضربه بزند و توپ به مهاجم حریف برسد، گل آفساید نیست، اما وقتی توپ فقط به سر مدافع پرسپولیس برخورد کرده و تغییر مسیر هم نداده و این برخورد تأثیری در  حرکت توپ نداشته، گل تراکتورسازی آفساید است و کمک دارو به خوبی این آفساید را اعلام کرد.

همچنین داوود رفعتی، رئیس دپارتمان داوران فدراسیون فوتبال در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود اظهار کرد: اگر بخاطر داشته باشید، بازی پرسپولیس و ابومسلم در مشهد، یک توپی را زمانی که کمک داور بودم، گل گرفتم و آن روز شما(فردوسی پور) از محاسبات ریاضی استفاده کردید؛ آن روز گفتم فوتبال را نمی شود طبق ریاضیات قضاوت کرد؛ امروز هم می گویم با فیزیک و ریاضی نمی شود داوری فوتبال را انجام داد.

او ادامه داد: گل تراکتورسازی 100 درصد آفساید بود؛ این تصاویر را که نشان می دهید، جوی علیه تماشاگران تراکتورسازی نسبت به فدراسیون فوتبال شکل می گیرد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • محسن فهیم
    محسن فهیم :
    می فهمید عادل بی شرف چیکار میکنه!!؟ هفته پیش می گفت کمیته انضباطی با شجاع و پرسپولیس کاری نداره، این هفته زمین را کالیبره کرده بود و می گفت گل آفساید نبوده و خطای اخراج بازیکن تراکتور هم گفت کارت زرد بوده. این میخواد بر علیه پرسپولیس جو درست کنه تا در تبریز ببازه. مدیران باشگاه، هواداران، بازیکنان، همه و همه حواستون باشه. توی بازی بعدی ناموس این بی شرف را بیارید جلوی چشمش.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه :
پنجشنبه, 9 اسفند 1397 / ساعت : 18:30
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : مسجد سلیمان
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن