چرا کامیابی نیا بی مورد اخطار می گیرد؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 642 ] - سه شنبه, 6 آذر 1397

چرا کامیابی نیا بی مورد اخطار می گیرد؟

 هافبک تیم فوتبال پرسپولیس بار ها در بازی های مختلف از داور کارت گرفته است. تیم های فوتبال پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز روز گذشته (یکشنبه) در هفته سیزدهم... 5 out of 5 based on 1 ratings.
چرا کامیابی نیا بی مورد اخطار می گیرد؟

 هافبک تیم فوتبال پرسپولیس بار ها در بازی های مختلف از داور کارت گرفته است. تیم های فوتبال پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز روز گذشته (یکشنبه) در هفته سیزدهم...

ارتش سرخ دات كام :

 هافبک تیم فوتبال پرسپولیس بار ها در بازی های مختلف از داور کارت گرفته است.

تیم های فوتبال پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز روز گذشته (یکشنبه) در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با تساوی بدون گل دو تیم به پایان رسید.

در جریان این بازی کمال کامیابی نیا با خطا در میانه های زمین روی مسعود شجاعی از داور کارت زرد دریافت کرد. از زمانی که کامیابی نیا به پرسپولیس پیوسته غیر از در رفتن همیشگی کتفش! اخطارهای بی موردی بوده که این بازیکن گاه و بیگاه می گیرد.

در این که کمال بازیکن باکیفیتی بوده و حتی با وجود مصدومیت برای تیمش بازی می کند شکی نیست، ولی این بازیکن در بازی با تراکتورسازی از داور کارت زردی گرفت که باعث محرومیتش از بازی بعدی مقابل ماشین سازی شد.

البته کامیابی نیا سابقه دریافت اخطارهای بی مورد را در بازی های مختلف داشته است. نمونه آن هم در بازی با الاهلی در لیگ قهرمانان آسیا بود که این بازیکن اخراج شد و  پرسپولیس 80 دقیقه 10 نفره آن بازی سخت را انجام داد. مثال دیگر این موضوع پیش از دربی است، کامیابی نیا پیش از دربی 3 اخطاره شد و این بازی مهم را از دست داد و پرسپولیس هم بازنده دربی شد. به هر حال انتظار هواداران از بازیکن حرفه ای مثل کامیابی نیا این است که در بازی ها باتجربه تر عمل کرده و بی مورد کارت نگیرد تا بتواند بیشتر به تیمش کمک کند.

مشکل هر چه که هست اخطار های بی دلیل کمال دوباره این بازیکن را از یک بازی دیگر محروم کرده و برانکو باید به فکر جایگزین او در بازی با ماشین سازی باشد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • ایبو صامت
    ایبو صامت :
    کمال بهترازهرکسی برای تیم ملی است
    دلیل نرسیدن به تین نلی چیزی جزاخطارهای بی موردش نیست

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن