پاسخ منفی رادوشوویچ به یک پیشنهاد لیگ برتری

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1167 ] - سه شنبه, 6 آذر 1397

پاسخ منفی رادوشوویچ به یک پیشنهاد لیگ برتری

 بوژیدار رادوشوویچ، سنگربان کروات پرسپولیس به تازگی مدعی شده بود دوست دارد با پیراهن پرسپولیس از فوتبال خداحافظی کند. شاید این حرف را آن هم از زبان گلری ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
پاسخ منفی رادوشوویچ به یک پیشنهاد لیگ برتری

 بوژیدار رادوشوویچ، سنگربان کروات پرسپولیس به تازگی مدعی شده بود دوست دارد با پیراهن پرسپولیس از فوتبال خداحافظی کند. شاید این حرف را آن هم از زبان گلری ...

ارتش سرخ دات كام :

 بوژیدار رادوشوویچ، سنگربان کروات پرسپولیس به تازگی مدعی شده بود دوست دارد با پیراهن پرسپولیس از فوتبال خداحافظی کند. شاید این حرف را آن هم از زبان گلری خارجی یک جور شوخی بخوانید، اما بد نیست بدانید رادوشوویچ قبل از شروع فصل جدید از مجارستان و قبرس پیشنهاد داشت، اما ترجیح داد در پرسپولیس بماند. او قبل از حضور در پرسپولیس هم در لیگ مجارستان بازی می کرد و این مرتبه اعتنایی به پیشنهاد مجار ها و قبرسی ها نکرد.  

شنیده می شود یک تیم متمول لیگ برتری کشورمان به تازگی پیشنهاد جالبی به بوژیدار رادوشوویچ ارائه کرده که این دروازه بان دیروز آن را رد کرده است. اینکه رادوشوویچ در پرسپولیس راحت است یا با برانکو ایوانکوویچ رودربایستی دارد معلوم نیست ولی آنچه مشخص است این دروازه بان پیشنهاد خوب رسیده را رد کرده است.

در حال حاضر علیرضا بیرانوند گلر اول پرسپولیس است و بوژیدار رادوشوویچ خودش هم خوب می داند تا زمانی که دروازه بان شماره یک تیم ملی در پرسپولیس باشد قید حضور در ترکیب اصلی را باید بزند. اما علیرضا بیرانوند می تواند پس از درخشش در جام ملت های آسیا لژیونر شود و به اروپا برود. اگر چنین اتفاقی بیفتد آنگاه بوژیدار رادوشوویچ می تواند امیدوار باشد که پس از جدایی بیرانوند دروازه بان فیکس پرسپولیس باشد و نزد هواداران تیمش محبوب تر شود.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • ایبو صامت
    ایبو صامت :
    بوژیداردرحددروازه بان فیکس هست
    یه سروگردن بالاتراشوسامکانی یه
    هیچ حرفی تداره

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه :
پنجشنبه, 9 اسفند 1397 / ساعت : 18:30
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : مسجد سلیمان
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن