ماموریت دشوار؛ پرسپولیس تا نیم فصل نمی بازد؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1347 ] - سه شنبه, 6 آذر 1397

ماموریت دشوار؛ پرسپولیس تا نیم فصل نمی بازد؟

تیم فوتبال پرسپولیس تهران که با کمبود بازیکن مواجه است برای حفظ رکورد شکست ناپذیری خود تا پایان نیم فصل، 4 بازی سخت پیش رو دارد. در حالی که رقابت های لیگ برتر... 5 out of 5 based on 3 ratings.
ماموریت دشوار؛ پرسپولیس تا نیم فصل نمی بازد؟

تیم فوتبال پرسپولیس تهران که با کمبود بازیکن مواجه است برای حفظ رکورد شکست ناپذیری خود تا پایان نیم فصل، 4 بازی سخت پیش رو دارد. در حالی که رقابت های لیگ برتر...

ارتش سرخ دات كام :

تیم فوتبال پرسپولیس تهران که با کمبود بازیکن مواجه است برای حفظ رکورد شکست ناپذیری خود تا پایان نیم فصل، 4 بازی سخت پیش رو دارد.

در حالی که رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران وارد هفته چهاردهم شده است، تیم فوتبال پرسپولیس هنوز 2 دیدار معوقه دارد و تنها تیمی است که تا پایان نیم فصل اول 4 بازی پیش رو خواهد داشت. قرمزپوشان پایتخت تا اتمام نیم فصل اول میزبان ذوب آهن و پارس جنوبی و مهمان سپاهان و ماشین سازی خواهند بود.

این 4 دیدار سخت در حالی برگزار می شود که تیم پرسپولیس به شدت با کمبود بازیکن مواجه است و برانکو ایوانکوویچ که تا به اینجای فصل هیچ شکستی را در لیگ تجربه نکرده، برای حفظ رکورد خود کار بسیار دشواری پیش رو دارد.

نخستین بازی سرخپوشان روز پنجشنبه مقابل ماشین سازی در تبریز برگزار می شود که کمال کامیابی نیا به علت محرومیت بازی نخواهد کرد و شایان مصلح هم به دلیل مصدومیت غایب خواهد بود.

از سوی دیگر دیدار با سپاهانی که مانند پرسپولیس هنوز شکست نخورده و یکی از مدعیان قهرمانی به شمار می رود، دومین آزمون سخت شاگردان برانکو است که باید در خانه حریف یک دیدار سرنوشت ساز و شاید 6 امتیازی را برگزار کنند.

بازی با ذوب آهن که سرمربی خود را تغییر داده و پارس جنوبی که در چند هفته گذشته نتایج نسبتا خوبی با تارتار کسب کرده هم سختی های خاص خودش را دارد و باید دید آیا پروفسور کروات که هواداران تیم خود را به پیروزی عادت داده، آیا می تواند از این مسیر سخت به سلامت عبور دهد یا خیر.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • ایبو صامت
    ایبو صامت :
    باحمایت هواداروهمت بازیکن وتدبیرسرمربی سربلندبیرون میاییم
    6امتیازاز4بازی مارادرکورس نکه میدارد

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن