اعتراض جدی باشگاه به رییس فدراسیون بابت نامه ساکت

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 1506 ] - سه شنبه, 6 آذر 1397

اعتراض جدی باشگاه به رییس فدراسیون بابت نامه ساکت

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای به رییس فدراسیون فوتبال، به طور جدی به نامه ارسالی دبیرکل این فدراسیون به باشگاه و نسبت به سرمربی تیم فوتبال پرسپولی... 5 out of 5 based on 6 ratings.
اعتراض جدی باشگاه به رییس فدراسیون بابت نامه ساکت

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای به رییس فدراسیون فوتبال، به طور جدی به نامه ارسالی دبیرکل این فدراسیون به باشگاه و نسبت به سرمربی تیم فوتبال پرسپولی...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای به رییس فدراسیون فوتبال، به طور جدی به نامه ارسالی دبیرکل این فدراسیون به باشگاه و نسبت به سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که با طرح مطالب غیر واقع همراه بود، اعتراض کرد و خواهان رسیدگی هر چه سریعتر به این موضوع در یک جلسه ویژه شد.

حمیدرضا گرشاسبی، در دفاع از حقوق باشگاه پرسپولیس و سرمربی این تیم ، نسبت به نامه ارسالی از سوی دبیرکل فدراسیون فوتبال خطاب به باشگاه و برانکو ایوانکوویچ، واکنش جدی نشان داد.

به این منظور، نامه ای خطاب به مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال ایران، ارسال شد و باشگاه خواهان آن گردید که با توجه به درج مطالب و ادعاهای غیر واقع و غیر منصفانه در این نامه، به فوریت جلسه ای تشکیل شود تا این مسایل مورد بررسی قرار بگیرد.

باشگاه، در بخشی از نامه خود آورده است که با توجه به اهمیت موضوع و تاثیر آن بر روند فعالیت های باشگاه و تیم فوتبال پرسپولیس در اوج حساسیت رقابت های لیگ، همچنین مناسبات سازنده پرسپولیس با تیم های ملی و بهایی که برای همه این ها پرداخت کرد، جدی و مصمم است.

با شگاه پرسپولیس همچنین مشروح توضیحات خود درباره مسایل پیش آمده و پیگیری آن از سوی مراجع ذیربط ، از جمله  فدراسیون فوتبال را در نامه خصوصی و محرمانه دیگری پیگیری می نماید.

گفتنی است در پی ارسال این نامه، مهدی تاج در گفتگوی تلفنی با حمید رضا گرشاسبی، قول پیگیری فوری این موضوع و تشکیل جلسه ای ویژه در این ارتباط را داد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • omid 110
  omid 110 :
  تاج بازنشته برای خود شیرینی این کار رو کرده..این نامه رو داده تا خودش رو پیش کیروش عزیز بکنه و کیروش ازش حمایت بکنه و بتونه توی فدراسیون بمونه..باند کثیف اصفهانی ها..به خدا قسم برای باحت و تحقیر تیم ملی توی جام ملتها ثانیه شماری میکنم...متنفرم از کیروش..
 • omid 110
  omid 110 :
  صالحی امیری دبیر کمیته المپیک امروز مصاحبه کرده و گفته بازنشسته های هیئت رئیسه فدراسیون باید برن...ساکت هم دقیقا همین امروز همزمان با این حرف صالحی امیری به باشگاه پرسپولیس نامه داده..ساکت خواسته خودش رو برای کیروش عزیز بکنه تا در روزهای اینده حمایت کیروش رو داشته باشه و بتونه با اتکا به حمایت کیروش توی فدراسیون بمونه...به امید باخت و تحقیر تیم ملی کیروش...
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  اصلایک کلام هم نبایدکوتاه آمد
  فدراسیون داره کمال بی عدالتی رامیکنه .زیرباررفتن اشتباه بزرگیه
  تیم ماپشتوانه مردمی داره ونبایدزیربارزوربره

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : محمدحسین زاهدی فرد
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن