گل زنی های علیپور؛ نیاز روز پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 466 ] - چهارشنبه, 7 آذر 1397

گل زنی های علیپور؛ نیاز روز پرسپولیس

علی علیپور در این فصل از بازی های لیگ برتر خیلی در امر گل زنی موفق نبوده است، هر چند تلاش های او درترکیب تیم و گل های حساسی که در لیگ قهرمانان آسیا زد قابل تح... 5 out of 5 based on 1 ratings.
گل زنی های علیپور؛ نیاز روز پرسپولیس

علی علیپور در این فصل از بازی های لیگ برتر خیلی در امر گل زنی موفق نبوده است، هر چند تلاش های او درترکیب تیم و گل های حساسی که در لیگ قهرمانان آسیا زد قابل تح...

ارتش سرخ دات كام :

علی علیپور در این فصل از بازی های لیگ برتر خیلی در امر گل زنی موفق نبوده است، هر چند تلاش های او درترکیب تیم و گل های حساسی که در لیگ قهرمانان آسیا زد قابل تحسین است.

علی علیپور در لیگ برتر 4 گل زده که این آمار در 11 بازی خیلی قابل دفاع نیست. آنهم از سوی مهاجمی که فصل گذشته آقای گل لیگ برتر شده است. اما این آمار همان طور که اشاره شد بدین معنی نیست که علی علیپور در ترکیب تیم کم فروغ است یا بی انگیزه بازی می کند. اتفاقا بالعکس، میزان دوندگی این مهاجم بالاست و بسیار پرتلاش بازی می کند تا در موقعیت قرار بگیرد اما آنچه که در هفته های اخیر دیده شد از دست دادن فرصت ها بود.

علی عیلپور باید روی گلزنی بیشتر زوم شود تا موفقیت تیم. بد نیست این را با خود مرور کند که گل های اوست که زمینه ساز موفقیت تیم می شود. هم اکنون تیم در 11 بازی 11 گل زده. یعنی هر بازی یک گل و هر 90 دقیقه یک گل. این آمار قطعا برای پرسپولیسی که فصل گذشته قهرمان لیگ برتر شده و این فصل تا دیدار پایانی لیگ قهرمانان آسیا پیش رفت آمار خوبی نیست و به این خاطر است که مهاجمان کم گل می زنند. علی علیپور و منشا.

چیزی که از علی علیپور انتظار می رود استفاده از موقعیت ها و گل زنی است. گل نزدن ها اگر تداوم داشته باشد شانس او را برای تصاحب عنوان آقای گلی کم و کمتر می کند و از همه مهمتر سبب می شود تا پرسپولیس هم در رسیدن به هدف از پیش تعیین شده با چالش مواجه شود. آنچه که در بازی های اخیر دیده شد عدم تمرکز علی عیلپور در استفاده از موقعیت ها بوده است. او به خوبی در موقعیت قرار می گیرد اما ضربات آخرش اصلا خوب نبود و این شاید به خاطر فشاری بود که او در بازی ها تحمل می کرد. در ادامه اما حکایت متفاوت است.

بازی های لیگ قهرمانان آسیا تمام شد و به زودی چند هافبک خوب مثل سروش رفیعی به ترکیب اضافه می شوند و علی علیپور یک بار دیگر می تواند گل زنی های خود را آغاز کند و برای کسب عنوان آقای گلی بازی ها با رقبای خود بجنگد. و البته بد نیست علی علیپور این را با خود تکرار کند. اولین و آخرین وظیفه مهاجم رساندن توپ به هدف است تا تلاش همه تیم به ثمر بنشیند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

با بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس موافقید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 16 بهمن 1396 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
پارس جم
پارس جم
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 23 آذر 1397 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2کمال کامیابی نیا2
3سیامک نعمتی2
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن