گزارش: سکوت پیروانی ادامه دارد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 673 ] - چهارشنبه, 7 آذر 1397

گزارش: سکوت پیروانی ادامه دارد

در روزهایی که افشین پیروانی مدیر اجرایی تیم پرسپولیس بود خبری نقل محافل ورزشی شد که او به دلیل تخلفاتی که در دوران حضور در کادر مدیریتی تیم ملی داشته 5 سال از... 5 out of 5 based on 2 ratings.
گزارش: سکوت پیروانی ادامه دارد

در روزهایی که افشین پیروانی مدیر اجرایی تیم پرسپولیس بود خبری نقل محافل ورزشی شد که او به دلیل تخلفاتی که در دوران حضور در کادر مدیریتی تیم ملی داشته 5 سال از...

ارتش سرخ دات كام :

در روزهایی که افشین پیروانی مدیر اجرایی تیم پرسپولیس بود خبری نقل محافل ورزشی شد که او به دلیل تخلفاتی که در دوران حضور در کادر مدیریتی تیم ملی داشته 5 سال از حضور در فوتبال محروم شده است!

هر چند این حکم به صورت ریز و موشکافانه از سوی سایت فدراسیون فوتبال اعلام نشد اما روزنامه ایران ورزشی که به وابسته به دولت است از الف تا ی رای را منتشر کرد و مشخص شد که صحبت از کارت های هدیه ای است که گفته می شود افشین پیروانی از اسپانسر تیم های ملی گرفته است و در توزیع آنها بین ملی پوشان سند رسمی ارایه نداده است و خلاصه اینکه بحث بر سر مسایل مالی بود.

افشین پیروانی به راحتی جایگاه خود را در تیم پرسپولیس از دست داد در حالی که برای رسیدن به این جایگاه قطعا سال ها و دهه ها زحمت کشیده بود. از سویی اهالی فوتبال از خود می پرسیدند چرا افشین پیروانی 400 میلیون تومان تخلف کرده است؟ او که از نظر مالی شرایط خوبی دارد و از همه مهمتر یک داداش بزرگ دارد به نام شاغلام که در فوتبال همه از او به عنوان یک فوتبالی بامعرفت یاد می کنند. حرف هایی از این دست تیزتر و محکم تر از حکم صادره از سوی کمیته اخلاق بود و قطعا روزهای سختی را برای افشین رقم زد. اما مدیر اجرایی پرسپولیس به جای کمر خم کردن تلاش کرد تا ثابت کند که بی گناه است و بارها به کمیته استیناف رفت و برای حقانیت خود تلاش کرد تا در نهایت موفق شد حکم تبرئه خود را بگیرد.

وجود کمیته اخلاق برای فوتبال ضرورت است. در فوتبال مانند همه صنعت ها افراد خاطی وجود دارد و اگر کمیته اخلاق نباشد بی تعارف امنیت از فوتبال می رود اما این تقاضای به جایی از کمیته اخلاق این است که در مبارزه با ناپاکی ها به یقین برسد و بعد حکم صادر کند چرا که آبروی افراد مثل آب است که اگر به جوی ریخته شود دیگر برنمی گردد. به خاطر این حکم افشین شغلش را از دست داد و قطعا ماهها گوشه و کنایه شنید و اعصباش بهم ریخت و در نهایت هم مشخص شد که تخلفی مرتکب نشده که مستحق این حکم سنگین باشد.

با افشین تماس گرفتیم تا از او بپرسیم واکنشش به حکم صادره از سوی کمیته استیناف چیست؟ پیروانی پاسخ تلفن را داد و احوالپرسی کرد اما حتی یک کلمه درباره این حکم حرف نزد و تاکید کرد هیچ حرفی برای گفتن ندارد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • امیر ایرانی
    امیر ایرانی :
    اولین حرکت باید سریعآ از طرف مدیریت باشگاه انجام بشه وفی الفور بازگشت افشین عزیز را بدون فوت وقت نانجام بده..مدیریت تیم به ایشون هم تودهنی بزرگی به جمیع توطئه گرانه وهم بازگشت ثبات صد درصدی به تیم..
    ولی غافل نباشید که این حکم به احتمال قریب به یقین« یعنی رفتنی شدن حتمی موزامبیکی نهایتآ تا پایان جام ملتهای آسیا.!!!

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر السد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن