واگذاری سرخابی ها؛ از وزارت ورزش اصرار، از خصوصی سازی انکار

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 684 ] - چهارشنبه, 7 آذر 1397
واگذاری سرخابی ها؛ از وزارت ورزش اصرار، از خصوصی سازی انکار

 در حالی وزارت ورزش اصرار بر شروع خصوصی سازی سرخابی ها دارد و در مقابل رئیس سازمان خصوصی سازی به انکار این ادعا می پردازد، که سرخابی ها برای خروج از گروه...

ارتش سرخ دات كام :

 در حالی وزارت ورزش اصرار بر شروع خصوصی سازی سرخابی ها دارد و در مقابل رئیس سازمان خصوصی سازی به انکار این ادعا می پردازد، که سرخابی ها برای خروج از گروه سه واگذاری ها و حرکت در مسیر خصوصی سازی راهی بس دراز و پر پیش و خم در پیش دارند.

هفته گذشته بود که خبری منتشر شد مبنی بر موافقت رئیس جمهور با واگذاری دوباره سرخابی ها. پس از آن نیز وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد پرونده خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس را با خود به هیات وزیران می برد تا با زدن مُهر تایید بر آن، واگذاری این دو باشگاه را از سر بگیرد.

در پی این اتفاق نیز همزمان با داغ شدن بحث واگذاری این دو تیم پرطرفدار، مازیار ناظمی مدیر روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان با انتشار پستی توییتری، گمانه زنی خود درباره مزایده پیش رو را به اشتراک گذاشت و نوشت: مقدمات خصوصی شدن استقلال و پرسپولیس در سازمان خصوصی سازی آغاز شده است و بعد از تایید هیات وزیران کار با سرعت و دقت پیش می رود.

البته تنور واگذاری این دو باشگاه زمانی بیش از هر روز دیگری دوباره داغ شد که در این پست مدیر روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد، تصور می کنم شاید شروع مزایده دستکم از 500 میلیارد تومان به عنوان قیمت پایه برای هر یک از این باشگاه ها باشد.

در مقابل اما رئیس سازمان خصوصی سازی به تازگی اعلام کرده، هنوز مصوبه ای از سوی هیات وزیران برای واگذاری دو باشگاه هنوز صادر نشده و فقط رئیس جمهور یک درخواست ارائه کرده است.

پوری حسینی همچنین در خصوص اظهار نظر روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان مبنی بر قیمت پایه دو باشگاه گفته، این موضوع را باید از خود عزیزان پرسید. فکر می کنم گمانه زنی بوده، چون هیچ کار کارشناسی در سازمان خصوصی سازی صورت نگرفته است و احتمالا دوستان پیش بینی خودشان را اعلام کرده اند، ولی این قیمت ها استنادی ندارند.

بر این اساس در حالی وزارت ورزش و جوانان اصرار بر شروع واگذاری و خصوصی سازی هر چه زدوتر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس دارد و در مقابل رئیس سازمان خصوصی سازی به انکار این ادعا می پردازد، که سرخابی ها برای خروج از گروه 3 واگذاری ها و حرکت در مسیر خصوصی سازی راهی بس دراز و پر پیش و خم در پیش دارند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • omid 110
    omid 110 :
    اگر پرسپولیس حصوصی بشه نابود مبشه

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن