برانکو: خلیل زاده را با خودمان می بریم، حتی اگر بازی نکند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1107 ] - چهارشنبه, 7 آذر 1397

برانکو: خلیل زاده را با خودمان می بریم، حتی اگر بازی نکند

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در گفت وگویی که پس از تمرین امروز چهارشنبه با مسئولان باشگاه داشت، اعلام کرد؛ حتی اگر شجاع خلیل زاده در طول بازی کنار او بایس... 5 out of 5 based on 2 ratings.
برانکو: خلیل زاده را با خودمان می بریم، حتی اگر بازی نکند

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در گفت وگویی که پس از تمرین امروز چهارشنبه با مسئولان باشگاه داشت، اعلام کرد؛ حتی اگر شجاع خلیل زاده در طول بازی کنار او بایس...

ارتش سرخ دات كام :

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در گفت وگویی که پس از تمرین امروز چهارشنبه با مسئولان باشگاه داشت، اعلام کرد؛ حتی اگر شجاع خلیل زاده در طول بازی کنار او بایستد، وی را به تبریز می برد.

دست برانکو ایوانکوویچ هر روز خالی تر از روز قبل می شود. تمرین امروز چهارشنبه هم با آسیب دیدگی سیامک نعمتی و شجاع خلیل زاده همراه بود. نعمتی قطعا برای بازی حضور ندارد و باید دید بعد از بررسی های دقیق تر، چه زمانی برای بازگشت او از سوی کادر پزشکی اعلام می شود.

برانکو ایوانکوویچ بعد از تمرین امروز در گفت وگو با مسئولان باشگاه اعلام کرد؛ حتی اگر شجاع خلیل زاده در طول بازی کنار وی بایستد، او را همراه تیم به تبریز می برد. در حال حاضر کل دارایی پرسپولیس از نظر بازیکن، با احتساب حضور خلیل زاده 19 نفر است. کمال کامیابی نیا مشکل بدنی برای بازی ندارد ولی از حضور در این دیدار محروم است این در حالی است که این روزها، بعضی عوامل بیرونی تلاش کرده اند تا با ایجاد حاشیه ها آرامش و تمرکز ذهنی او را به عنوان یکی از عوامل اصلی موفقیت تیم در میادین برهم بریزند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

با بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس موافقید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 16 بهمن 1396 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
پارس جم
پارس جم
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 23 آذر 1397 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2کمال کامیابی نیا2
3سیامک نعمتی2
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن