بدشانسی برانکو، قرعه ی شانس جوان ها

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1151 ] - چهارشنبه, 7 آذر 1397

بدشانسی برانکو، قرعه ی شانس جوان ها

ترکیب پنجشنبه ی پرسپولیس را از خودِ برانکو هم اگر بپرسی، شاید پاسخ روشنی تحویلت ندهد. حداقل اینکه کمی زمان می خرد برای چیدن یازده بازیکنی که نیمی از آنها باید... 5 out of 5 based on 2 ratings.
بدشانسی برانکو، قرعه ی شانس جوان ها

ترکیب پنجشنبه ی پرسپولیس را از خودِ برانکو هم اگر بپرسی، شاید پاسخ روشنی تحویلت ندهد. حداقل اینکه کمی زمان می خرد برای چیدن یازده بازیکنی که نیمی از آنها باید...

ارتش سرخ دات كام :

ترکیب پنجشنبه ی پرسپولیس را از خودِ برانکو هم اگر بپرسی، شاید پاسخ روشنی تحویلت ندهد. حداقل اینکه کمی زمان می خرد برای چیدن یازده بازیکنی که نیمی از آنها باید در پست های غیرتخصصی بازی کنند. دلیلش روشن است. کمال کامیابی نیا به خاطر کارت زردی که در بازی هفته پیش برابر تراکتورسازی گرفت، چهار اخطاره شد و محروم از حضور در بازی با ماشین سازی.

حال آنکه پرسپولیس پیش از این حسین ماهینی و محمد انصاری را از دست داده و مصدومیتی که در همان بازی با تراکتورسازی گریبان شایان مصلح را گرفت، او را هم از بازی این هفته محروم کرد. بدتر از همه اما آسیب دیدگی سیامک نعمتی و شجاع خلیل زاده در آخرین تمرین پرسپولیس بود و خالی تر شدن دست های برانکو که خدا می داند چطور می خواهد از پس این بازی بربیاید. تا پیش از این همه ی امیدش به نعمتی بود که دست کم با حضور او خط دفاع را محکم نگه دارد و جای مصلح را هم با عقب کشیدن ربیع خواه پر می کرد. آنوقت بشار رسن برای کمک به نوراللهی به وسط زمین می رفت و فقط آدام همتی برای پر کردن جای خالی او در بال راست به ترکیب اصلی اضافه می شد.

حالا اما دفاع راست پرسپولیس هم خالی مانده و آقای سرمربی مجبور است یک بازیکن جوان و کم تجربه ی دیگر را هم در ترکیب یازده نفره اش بگنجاند. قرعه ی شانس به نام کدام بازیکن می افتد؟ احسان علوان زاده یا شاهین عباسیان؟ انتخاب دشواری است و البته شانس علوان زاده پررنگ تر به نظر می رسد. هر چه باشد او هم در لیگ برتر و هم در لیگ قهرمانان برای پرسپولیس به میدان رفته و حتی پیش از سرخپوش شدن هم در لیگ برتر بازی کرده بود.

در حالی که عباسیان با اینکه تجربه ی بازی در تیم های جوانان و امید ایران را دارد، حتی یک دقیقه هم برای پرسپولیس به میدان نرفته و این می تواند بهترین توجیه باشد برای حضور علوان زاده در ترکیب اصلی. اینگونه که او جلوتر از ربیع خواه، بال چپ پرسپولیس باشد و عالیشاه که او هم دو سه هفته است با مصدومیت بازی می کند، به سمت راست برود تا رسن کناردست نوراللهی، جای کمال را بگیرد. این البته به شرطی است که شجاع بتواند بازی کند.

در غیر اینصورت برای ایوانکوویچ چاره ای نمی ماند جز اینکه محسن ربیع خواه را به دفاع میانی بفرستد و دفاع چپ را بسپارد به یکی دیگر از جوان های کم تجربه اش. مثلا می تواند علوان زاده را که تجربه اش به بقیه ی نیمکت نشین ها می چربد، بجای بال چپ در دفاع چپ به بازی بگیرد و جای خالی عالیشاه را که به راست می رود، با حمیدرضا طاهرخانی پر کند. بقیه ی جوان ها هم تا وقت تعویض، روی نیمکت می نشینند.

در واقع این شجاع است که تکلیف پرسپولیس و ترکیب اصلی اش را مشخص می کند و حتما به همان اندازه که برانکو از غیبت احتمالی او و غیبت قطعی بقیه ی مصدومانش نگران است، جوان های همیشه نیمکت نشین پرسپولیس خوشحالند که در دل همه ی بدشانسی ها، بالاخره شانس به آنها رو کرده اما آیا توانش را دارند که از پس بازی با ماشین سازی بربیایند؟


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • omid 110
    omid 110 :
    بالاخره بازیکنی مثل شاهین عباسیان کی باید بازی بکنه

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : محمدحسین زاهدی فرد
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن