بت بال

یک مقایسه ساده؛ انصاری بهتر از عبدالکریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1272 ] - پنجشنبه, 8 آذر 1397

یک مقایسه ساده؛ انصاری بهتر از عبدالکریم

حتی حضور نام عبدالکریم حسن مدافع چپ 25 ساله السد قطر در میان کاندیداهای بهترین بازیکن سال اسیا نیز مضحک به نظر می رسید و حال انتخاب او به عنوان بهترین بازیکن ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
یک مقایسه ساده؛ انصاری بهتر از عبدالکریم

حتی حضور نام عبدالکریم حسن مدافع چپ 25 ساله السد قطر در میان کاندیداهای بهترین بازیکن سال اسیا نیز مضحک به نظر می رسید و حال انتخاب او به عنوان بهترین بازیکن ...

ارتش سرخ دات كام :

حتی حضور نام عبدالکریم حسن مدافع چپ 25 ساله السد قطر در میان کاندیداهای بهترین بازیکن سال اسیا نیز مضحک به نظر می رسید و حال انتخاب او به عنوان بهترین بازیکن سال آسیا تبدیل به یک کمدی بزرگ و البته تلخ شده است. بازیکنی که محصول آکادمی اسپایر بوده و سابقه بازی در تیم این آکادمی در بلژیک (یوپن) را داشته و از زمستان سال گذشته به ترکیب السد بازگشته است. او در پست مدافع چپ و وینگر چپ برای السد بازی کرده با این حال اگر قرار بر انتخاب بهترین ها باشد شاید او تنها بهترین بازیکن قطری السد باشد، نه بیشتر.

تنها مقایسه پارامترهای فنی منتشر شده توسط AFC میان او و انصاری نشان می دهد که مدافع چپ سرخ ها در بسیاری از پارامترها از همتای عراقی خود برتر بوده است. انصاری در پاکسازی، قطع توپ، دقت تکل، درصد پیروزی در دوئل ها، تعداد پاس های کوتاه، تعداد پاس های بلند، پاس های کلیدی، پاس گل و ارسال های موفق عملکردی به مراتب بهتر از حسن داشته است. انصاری به عنوان یک مدافع چپ 11 پاس کلیدی در لیگ قهرمانان آسیا به ثبت رسانده و این در حالی است که حسن تنها 3 پاس کلیدی داشته. دقت در تکل های انصاری 86 درصد بوده و این رقم برای حسن 80 درصد است. درصد پیروزی در دوئل ها نیز برای انصاری 62 و برای حسن 50 درصد است.

حسن البته در دقت پاس برتری کمی نسبت به انصاری داشته (79 به 76 درصد) و دقت ارسال های او 7 درصد بیش از انصاری بوده (50 به 43) هر چند انصاری دو برابر بیش از او پاس بلند داشته است. تنها پارامترهایی که حسن در آن نسبت به انصاری برتری محسوس داشته تعداد دوئل های موفق (80 به 48) و تعداد شوت ها (11 به 2) بوده است. تعداد ضربات به سمت دروازه برای بررسی عملکرد فنی یک مدافع کناری طبیعتا اهمیت چندانی ندارد تا تنها مورد برتری محسوس حسن به انصاری همان تعداد نبردهای تن به تن او باشد.

همین بررسی اجمالی نشان می دهد که حسن در لیگ قهرمانان آسیا حتی نسبت به مدافع چپ پرسپولیس نیز برتری محسوسی نداشته است. او با ارفاق بهترین بازیکن قطری جام بود و از آنجا که نمایندگان عربستان و امارات در همان یک هشتم نهایی از دور مسابقات کنار رفتند کنفدراسیون فوتبال آسیا ناچار به انتخاب بازیکنی از قطر شده تا سران فوتبال کشورهای حوزه خلیج فارس بیش از این ناراحت و عصبانی نشوند!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
بت بال

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل السد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00
پارس جم
پارس جم
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی جم
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 26 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن