لیست درآمدهای پرسپولیس؛ جای خالی ترانسفرها

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 870 ] - پنجشنبه, 8 آذر 1397

لیست درآمدهای پرسپولیس؛ جای خالی ترانسفرها

به تازگی حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گزارش سالانه ارائه داده و مدعی شد حدود 70 میلیارد تومان برای این باشگاه درآمدزایی کرده است. گرشاسبی در این ... 5 out of 5 based on 5 ratings.
لیست درآمدهای پرسپولیس؛ جای خالی ترانسفرها

به تازگی حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گزارش سالانه ارائه داده و مدعی شد حدود 70 میلیارد تومان برای این باشگاه درآمدزایی کرده است. گرشاسبی در این ...

ارتش سرخ دات كام :

به تازگی حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گزارش سالانه ارائه داده و مدعی شد حدود 70 میلیارد تومان برای این باشگاه درآمدزایی کرده است.

گرشاسبی در این گزارش اعلام کرده 2 میلیون دلار بابت پاداش رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا توسط AFC پرداخت می شود و 40 میلیارد تومان دیگر نیز از طریق اسپانسر به حساب باشگاه پرسپولیس واریز خواهد شد. حالا یک پرسش ساده مطرح می شود؛ یکی از راه های درآمدزایی برای باشگاه های فوتبال ترانسفر و فروش بازیکنان است.

بی تعارف سهم باشگاه پرسپولیس از بابت ترانسفر وحید امیری، فرشاد احمدزاده و صادق محرمی چقدر بوده است؟ جواب روشن است. باشگاه پرسپولیس بابت این سه بازیکن حتی یک دلار هم درآمد نداشته است! جالب آن که شنیدیم مربیان پرسپولیس از دی ماه سال گذشته همواره از مدیران باشگاه می خواستند قرارداد این سه بازیکن تمدید شود اما...  

مدیران باشگاه پرسپولیس تلاشی جدی برای تمدید قرارداد فرشاد احمدزاده، وحید امیری و صادق محرمی به خرج نداده و منتظر ماندند فصل به پایان برسد! فصل تمام شد و هر سه بازیکن هم آزاد شدند تا دیگر جواب تلفن باشگاه پرسپولیس را ندهند! در حالی که اگر مسئولان پرسپولیس دست دست نمی کردند و زودتر در همان زمستان سال 96 قرارداد این سه بازیکن را تمدید می کردند شاید با این مشکلات مواجه نمی شدند.

فرشاد، وحید و صادق هم نمی توانستند بدون جلب رضایت پرسپولیس و پرداخت یک دلار به باشگاه جدا شوند و به اروپا بروند. بهتر بود مدیرعامل پرسپولیس در گزارش مبسوط خود اشاره ای هم به این موضوع می کرد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • omid 110
    omid 110 :
    مگه میشه به زور بازیکنی رو مجبور به تمدید کرد..امیری از اول گفته بود بعد از جام جهانی و اون دوتا هم نخواستن تمدید بکنن..گرشاسبی تقصیری نداره..این مطالب اشتباهه

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه :
پنجشنبه, 9 اسفند 1397 / ساعت : 18:30
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : مسجد سلیمان
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن