ابوالقاسم پور: تساوی نتیجه مطلوبی برای پرسپولیس است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 467 ] - پنجشنبه, 8 آذر 1397

ابوالقاسم پور: تساوی نتیجه مطلوبی برای پرسپولیس است

مهاجم اسبق پرسپولیس گفت: با توجه به اینکه سیامک نعمتی و شایان مصلح دراین بازی حضور ندارند دست برانکو از همیشه بسته تر خواهد بود و با این وضعیت مساوی هم نتیجه ... 3 out of 5 based on 4 ratings.
ابوالقاسم پور: تساوی نتیجه مطلوبی برای پرسپولیس است

مهاجم اسبق پرسپولیس گفت: با توجه به اینکه سیامک نعمتی و شایان مصلح دراین بازی حضور ندارند دست برانکو از همیشه بسته تر خواهد بود و با این وضعیت مساوی هم نتیجه ...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم اسبق پرسپولیس گفت: با توجه به اینکه سیامک نعمتی و شایان مصلح دراین بازی حضور ندارند دست برانکو از همیشه بسته تر خواهد بود و با این وضعیت مساوی هم نتیجه بدی نیست.

بهنام ابوالقاسم پور، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت این تیم و بازی حساس مقابل ماشین سازی در تبریز به خبرنگار برنا گفت: ماشین سازی تیم خوبی است و پرسپولیس بازی ساده ای در تبریز نخواهد داشت.

وی افزود: پرسپولیس با کمبود بازیکن روبرو بود اما با توجه به اینکه سیامک نعمتی و شایان مصلح دراین بازی حضور ندارند، دست برانکو از همیشه بسته تر خواهد بود و با این وضعیت مساوی هم نتیجه بدی نیست اما من معتقدم سرخپوشان می توانند در این دیدار برنده شوند.

مهاجم پیشین پرسپولیس و تیم ملی  با اشاره به اهمیت یارگیری پرسپولیس در نیم فصل اظهار داشت: به نظر من پرسپولیس در همه پست ها باید بازیکن بگیرد، درخط حمله ما نیاز به یک مهاجم سر زن داریم، با آمدن سروش رفیعی و مهدی ترابی مشکل خط میانی با وجود نفرات فعلی تا حدود زیادی برطرف می شود و در خط دفاع هم باید دو مدافع جای انصاری و ماهینی و همچنین یک دروازه بان جذب کنیم تا بیرانوند یک جانشین داشته باشد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی مسجد سلیمان
داور مسابقه :
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن