آمار به نفع پرسپولیس؛ ماشین شوتزن نیست

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 345 ] - پنجشنبه, 8 آذر 1397

آمار به نفع پرسپولیس؛ ماشین شوتزن نیست

پرسپولیس در این فصل علی رغم پنجره بسته نقل و انتقالات، استجکام خط دفاعی خود را حفظ کرده است و همچنان رکورد بیشترین کلین شیت و کم ترین گل خورده را به خود اختصا... 5 out of 5 based on 2 ratings.
آمار به نفع پرسپولیس؛ ماشین شوتزن نیست

پرسپولیس در این فصل علی رغم پنجره بسته نقل و انتقالات، استجکام خط دفاعی خود را حفظ کرده است و همچنان رکورد بیشترین کلین شیت و کم ترین گل خورده را به خود اختصا...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس در این فصل علی رغم پنجره بسته نقل و انتقالات، استجکام خط دفاعی خود را حفظ کرده است و همچنان رکورد بیشترین کلین شیت و کم ترین گل خورده را به خود اختصاص داده است.

مهم ترین فاکتوری که باعث خلق چنین آماری برای بهترین خط دفاع دو فصل اخیر لیگ شده، گرفتن اجازه شوت زنی از حریفان است. براساس آمار متریکا، رقبای پرسپولیس در این فصل به طور متوسط در هر بازی تنها 6.5 شوت به سمت دروازه پرسپولیس شلیک کردند و این تیم از این نظر با اختلاف بهترین تیم لیگ است.

پرسپولیس اما در دیدار با ماشین سازی، تعدادی از عناصر دفاعی خود را که در خلق چنین آماری نقش به سزایی داشتند در اختیار ندارد. کمال کامیابی نیا به دلیل محرومیت و شایان مصلح و سیامک نعمتی که در بازیهای اخیر در دفاع راست برای پرسپولیس بازی می کرد به علت مصدومیت غایب خواهند بود. شجاع خلیل زاده نیز در تمرین دیروز پرسپولیس دچار آسیب دیدگی شد و ممکن است او هم در این بازی حضور نداشته باشد.

به این لیست باید نام محمد انصاری و حسین ماهینی که به دلیل پارگی رباط فصل را از داده اند باید اضافه کرد. این تعداد غایب برای پرسپولیسی که در دو پنچره نقل و انتقالاتی بازیکنی جذب نکرده می تواند فاجعه باشد ولی آمار امیدوارکننده برای پرسپولیس این است که حریف آنها، از نظر تهاجمی تیم ضعیفی است.این تیم به طور متوسط در هر بازی 10.5 شوت زده و بدترین تیم لیگ است. حال باید دید این تیم با این آمار می تواند به بهترین خط دفاع لیگ در غیاب چند مهره اصلی خود لطمه وارد کند یا خیر.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه :
پنجشنبه, 9 اسفند 1397 / ساعت : 18:30
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : مسجد سلیمان
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن