مدافعان راست زمان برانکو/ از مدافعان میانی تا سیامک

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 801 ] - پنجشنبه, 8 آذر 1397
مدافعان راست زمان برانکو/ از مدافعان میانی تا سیامک

با مصدومیت سیامک نعمتی، حالا برانکو ایوانکوویچ با یک چالش جدی برای انتخاب دفاع راست مواجه است. از زمانی که برانکو سرمربی پرسپولیس شد تا به حال، انتخاب مدافع را...

ارتش سرخ دات كام : با مصدومیت سیامک نعمتی، حالا برانکو ایوانکوویچ با یک چالش جدی برای انتخاب دفاع راست مواجه است.


از زمانی که برانکو سرمربی پرسپولیس شد تا به حال، انتخاب مدافع راست برایش چالش بوده و معمولاً در این انتخاب ها، به غیر از این فصل، موفقیت هایی هم داشت و چه بسا اگر یکسری حواشی رقم نمی خورد، پرسپولیس برای همیشه می توانست سمت راست دفاع خودش و تیم ملی ایران را بیمه کند. در این گزارش سعی می کنیم مدافعان راست پرسپولیس زمان سرمربیگری برانکو را بررسی کنیم.

محمدرضا خانزاده؛ قبل از حضور برانکو در تیم بود و زمان سرمربیگری یحیی گل محمدی، مدافع فیکس سرخ ها به شمار می رفت. او بار ها در سمت راست به بازی گرفته شد، اما چون یک مدافع ایستا بود، کانال سمت خودش را در زمان حمله از کار می انداخت.

بابک حاتمی؛ قرار بود ستاره سرخ ها باشد، اما خیلی زود نشان داد به سیستم بازی پرسپولیس حتی نزدیک هم نیست.

علیرضا نورمحمدی؛ برای سه بازی مدافع راست بود که جواب نداد و به قلب دفاع برگشت.

مهدی جعفرپور؛ هرگز نتوانست در حد پرسپولیس ظاهر شود و خیلی زود از لیست برانکو خط خورد.

حمیدرضا علی عسگری؛ توانایی بازی در سمت راست خط دفاع را داشت، اما حضور برانکو با افت شدید این بازیکن به لحاظ فنی همراه شد تا از جمع سرخپوشان جدا شود.

رامین رضاییان؛ با حضورش دل همه هواداران را روشن کرد. او بهترین گزینه برای حضور در پرسپولیس بود و از همان جا به تیم ملی رسید، اما قدر موقعیتی که برای خود ساخته بود را ندانست و وارد حواشی پیچیده ای شد تا خیلی زودتر از آنچه تصور می شد، از پرسپولیس جدا شود.

حسین ماهینی؛ با اینکه به عنوان کاپیتان تیم در فصل شانزدهم به پرسپولیس برگشت، اما تعداد بازی هایی که در آن ستاره شد، از تعداد انگشت های یک دست هم عبور نکرد. با این حال، ماهینی همواره مورد اعتماد برانکو بود تا حدی که به خاطر ماهینی، رامین رضاییان نیمکت نشین می شد.

صادق محرمی؛ جوان، پرانرژی، سرعتی و خوش تکنیک. زود به پرسپولیس آمد، زود ستاره شد و خیلی زود هم از جمع سرخپوشان رفت تا رؤیاهایش را در دیناموزاگرب دنبال کند. البته او مدتی است از ترکیب اصلی تیمش در کرواسی خارج شده، اما این شانس برایش وجود دارد که سال ها در اروپا توپ بزند. فوتبال صادق زیر نظر برانکو ارتقای فنی چشمگیری داشت.

فرشاد احمدزاده؛ برای چند بازی، برانکو از بس دستش خالی بود، به اجبار به این بازیکن بازی داد. فرشاد البته دفاع چپ، وینگر راست و چپ و مهاجم تیم هم بود. او که در ابتدای فصل پرسپولیس را رها کرد، دیگر شانسی برای بازگشت ندارد.

شجاع خلیل زاده؛ در این فصل آن قدر اوضاع به هم ریخت که پرسپولیسی ها مجبور شدند از او در این پست بازی بگیرند. انصافاً شجاع نشان داد حتی در سمت راست هم می تواند مهره قابل توجهی برای سرخ ها باشد.

سیامک نعمتی؛ مدافع راست جدید پرسپولیس شده بود ولی مصدوم است و بازی امروز را از دست داد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • omid 110
    omid 110 :
    رامین رضاییان عالی بود...ستاره بود..امیدوارم برگرده

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : محمدحسین زاهدی فرد
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن