3 امتیاز ارزشمند ارتش شجاع از تبریز/ پرسپولیس با ماشین از تراکتور رد شد

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 905 ] - پنجشنبه, 8 آذر 1397

3 امتیاز ارزشمند ارتش شجاع از تبریز/ پرسپولیس با ماشین از تراکتور رد شد

چهاردهمین هفته از مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور با پیروزی پرسپولیس مقابل ماشین سازی تبریز پیگیری شد. تیم های فوتبال ماشین سازی تبریز و پرسپولیس از س... 5 out of 5 based on 4 ratings.
3 امتیاز ارزشمند ارتش شجاع از تبریز/ پرسپولیس با ماشین از تراکتور رد شد

چهاردهمین هفته از مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور با پیروزی پرسپولیس مقابل ماشین سازی تبریز پیگیری شد. تیم های فوتبال ماشین سازی تبریز و پرسپولیس از س...

ارتش سرخ دات كام :

 چهاردهمین هفته از مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور با پیروزی پرسپولیس مقابل ماشین سازی تبریز پیگیری شد.

تیم های فوتبال ماشین سازی تبریز و پرسپولیس از ساعت 15 امروز (پنجشنبه) در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال، در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز به مصاف هم رفتند که این مسابقه با برتری یک بر صفر پرسپولیس خاتمه یافت.

ترکیب ماشین سازی:
فرناندو دخسوس، سیداحمد موسوی، محمد اهل شاخه، محمدحسین کنعانی زادگان، پیمان بابایی، رضا خالقی فر، فرید بهزادی کریمی، مسیح زاهدی، سیدمحمد خرم الحسینی، احمدرضا زنده روح و سعید مهری.

ترکیب پرسپولیس:
علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، آدام همتی، محسن ربیع خواه، احمد نوراللهی، بشار رسن، امید عالیشاه، حمیدرضا طاهرخانی (56 - سعید حسین پور)، علی علیپور (82 - محمدامین اسدی) و گادوین منشا.

سیدرضا مهدوی داور این بازی بود و امید عالیشاه از پرسپولیس را با کارت زرد جریمه کرد.

نیمه اول
دقیقه 7: پاس رو به بیرون علیپور به منشا رسید که ضربه مهاجم پرسپولیس پس از برخورد به مدافع ماشین سازان به کرنر رفت.

دقیقه 15: پس از پرتاب بلند بازیکنان ماشین سازی و ضربه سر مهاجم این تیم، بیرانوند به شکل ضعیفی ضربه سبزپوشان را دفع کرد که توپ مقابل پای مسیح زاهدی فرود آمد. ضربه زاهدی هم از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 18: پاس در عمق بشار رسن به علی علیپور رسید. در حالی که علیپور تک به تک با دروازه بان ماشین سازی بود، کمک داور بازی، پرچم خود را به نشانه آفساید بالا برد.

دقیقه 20: پاس در عمق شجاع خلیل زاده در محوطه جریمه ماشین سازی به عالیشاه رسید که ضربه این بازیکن به کنار دروازه برخورد کرد.

دقیقه 33: سانتر کوتاه ماشین سازان روی دروازه پرسپولیس به رضا خالقی فر رسید و ضربه خالقی فر در محوطه شش قدم به شجاع خلیل زاده برخورد کرد. در بازگشت هم سیداحمد موسوی صاحب توپ شد که ضربه موسوی نیز توسط سیدجلال حسینی دفع شد.

دقیقه 33: در یک ضدحمله خطرناک، علی علیپور به امید عالیشاه پاس داد و در حالی که این بازیکن در موقعیت تک به تک با دروازه بان ماشین سازی بود، توپ را به سمت دروازه زد که دخسوس آن را مهار کرد.

دقیقه 36: پس از اینکه پیمان بابایی به محوطه جریمه پرسپولیس نفوذ کرد، با علیرضا بیرانوند تک به تک شد که سنگربان پرسپولیس، ضربه بابایی را دفع کرد. پس از یک رفت و برگشت، پیمان بابایی ضربه تک ضربی را روانه دروازه پرسپولیس کرد که احمد نوراللهی با ضربه سر، توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 42: عالیشاه از سمت چپ دروازه ماشین سازی وارد محوطه جریمه شد و شوتی به سمت دروازه حریف زد که با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 2+45: بازی به خاطر درگیری لفظی علیرضا بیرانوند با احمد نوراللهی و سایر بازیکنان پرسپولیس به مدت چند ثانیه متوقف شد که مهدوی داور مسابقه به دروازه بان پرسپولیس تذکر داد.

نیمه دوم

دقیقه 47: سانتر بازیکنان پرسپولیس توسط مدافعان ماشین سازی دفع شد. پس از آن توپ روی پای علیپور فرود آمد که ضربه محکم او توسط دخسوس دفع شد.

دقیقه 52: سانتر منشا از سمت چپ به رسن رسید. هافبک عراقی سرخپوشان تلاش کرد با ضربه سر، توپ را به علی علیپور برساند که در نبرد دخسوس و علیپور بر سر گرفتن توپ، دروازه بان ماشین سازی برنده شد. هر چند مهدوی خطای علیپور را روی دخسوس اعلام کرد.

دقیقه 57: شوت پیمان بابایی از پشت محوطه جریمه در دستان علیرضا بیرانوند قرار گرفت.

دقیقه 63: مسیح زاهدی توپ را در گوشه محوطه جریمه پرسپولیس گرفت و ضربه خطرناکی به سمت دروازه سرخپوشان زد که با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 66: شوت منشا از پشت محوطه جریمه به گوشه دروازه ماشین سازی می رفت که با واکنش دخسوس همراه بود.

دقیقه 73: منشا از سمت راست زمین، توپ را به روی دروازه شاگردان رضا مهاجری فرستاد که ضربه سر عالیشاه از کنار دروازه ماشین سازان عبور کرد و راهی به دروازه نیافت.

دقیقه 83: سعید مهری در محوطه جریمه صاحب توپ شد که پس از چرخش، ضربه ای به سمت دروازه پرسپولیس زد که توپ در دستان بیرانوند قرار گرفت.

دقیقه 86: پس از اینکه عالیشاه نتوانست به توپ برسد، توپ را بیرون از زمین در اختیار گرفت و آن را به سمت تماشاگران زد. پس از این اتفاق، میان بازیکنان ماشین سازی با عالیشاه درگیری ایجاد شد. مهدوی پس از این اتفاق به عالیشاه کارت زرد نشان داد.

دقیقه 89: شوت بشار رسن از گوشه محوطه جریمه با واکنش بسیار خوب دخسوس همراه بود.

دقیقه 3+90: پس از درگیری لفظی احمد نوراللهی و سعید مهری، مهدوی به هر دو بازیکن اخطار داد.

دقیقه 3+90: سانتر امید عالیشاه روی دروازه ماشین سازی را شجاع خلیل زاده با ضربه سر گل کرد و قفل دروازه ماشین سازان را شکست.

دقیقه 5+90: پاس در عمق منشا برای اسدی، این بازیکن را با دخسوس تک به تک کرد. اسدی هم توپ را وارد دروازه کرد که کمک داور این گل را آفساید اعلام کرد.

دقیقه 5+90: پس از اینکه توپ به بیرون از زمین رفت، رادوشوویچ دروازه بان ذخیره سرخپوشان به توپ ضربه زد که مهدوی به رادو نیز کارت زرد نشان داد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  خسته چیه!!؟ دیدید چقدر داد زدیم اسدی و حسین پور و طاهرخانی باید بازی کنند و چقدر خوب بازی کردند و اسدی چقدر موثر بود و روی گل هم خطاش را اسدی گرفت!!؟ این بازیکنان ستاره های آینده پرسپولیس هستند. امین اسدی از آزمون و طارمی هم بهتر میشه
 • OMID PERSI
  OMID PERSI :
  سلام
  تبریک به همه پرسپولیسیای عزیز
  اگه از دوستای پرسپولیسی شهرای دیگه که امروز اومدین استادیوم کسی تو تبریزه،مشکلی چیزی داشتین خبر بدین در خدمتیم حتما
 • محسن عباسی
  محسن عباسی :
  اسدی و حسین پور عالی بودن
  انشالله بیشتر بازی کنن تا اعتماد بنفسشون بیشتر بشه
  مخصوصا حسین پور خیلی ریلکس و تکنیکی به نظر میاد
  اگه به همین جوون ها اعتماد بشه و با اضافه شدن بازیکن ها در نیم فصل فوق العاده قوی تر میشیم و نیاز به خریدهای گرون قیمت هم نیست
 • omid 110
  omid 110 :
  به کوری چشم دلال موزامبیکی و عادل کیروشی پور

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن