مهاجری: بازی ما و پرسپولیس باید مساوی تمام می شد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 876 ] - پنجشنبه, 8 آذر 1397
مهاجری: بازی ما و پرسپولیس باید مساوی تمام می شد

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز دیدار تیمش مقابل پرسپولیس را پرفشار توصیف کرد. محمدرضا مهاجری پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال ماشین سازی تبریز مقابل پرسپول...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز دیدار تیمش مقابل پرسپولیس را پرفشار توصیف کرد.

محمدرضا مهاجری پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال ماشین سازی تبریز مقابل پرسپولیس ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: بازی پرفشاری بود. من فکر می کنم در 15 دقیقه اول بازیکنان ما تحت تأثیر جو ورزشگاه بودند و بعد از آن، بازی متعادل شد. متأسفانه موقعیت های ما گل نشد و همان طور که در بازی های گذشته به مشکل خوردیم در این بازی هم تمرکز لازم را نداشتیم و در دقیقه 92 روی یک ضربه ایستگاهی گل خوردیم.

وی طرح این مدعا که باید دیدار ماشین سازی - پرسپولیس مساوی تمام می شد، ادامه افزود: ما در این بازی محدودیت بازیکن داشتیم و مسیح زاهدی در جناح چپ بازی کرد. بازی امروز یک تجربه خوب برای بچه های ما بود که بدانند مقابل تیم های بزرگ چطور بازی کنند و از موقعیت های شان خوب استفاده کنند و همین طور هم بدانند که چطور موقعیت به تیم حریف ندهند. امروز دست ما روی نیمکت به مراتب از پرسپولیس خالی تر بود. من به بچه هایم خسته نباشید می گویم. لیگ برای ما ادامه دارد و باید کار کنیم تا به روند خوب مان برگردیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز درباره حضور پرتعداد تماشاگران نیز گفت: این یک روند خوبی است که تماشاگران استقبال می کنند و یک وفاق خوبی هم بین تماشاگران وجود دارد. این بازی نوید روزهای بهتری می دهد که ما تجربه خواهیم کرد، ولی ما باید از ظرفیت تماشاگران استفاده کنیم. ما بازی مان را روز به روز بهتر می کنیم. امیدوارم قدر این تماشاگران و شرایط را بدانیم و بازی که می توانیم با دست پر از زمین بیرون بیاییم، با سه امتیاز به پایان برسانیم.
سرمربی ماشین سازی می گوید تیمش مستحق شکست برابر پرسپولیس نبوده است.

مهاجری سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی در ادامه و در نشست خبری بعد از شکست تیمش برابر پرسپولیس، اظهار کرد: در دیداری که باید حداقل به یک امتیاز می رسیدیم، با غفلت کم آوردیم. از دقیقه 70 نیاز به تعویض داشتیم اما دست خالی ما، فشار روی بازیکنان را زیاد کرد.

وی ادامه داد: در روزی که می توانستیم برنده شویم، شکست خوردیم. این باخت من را به هواداران بدهکار کرد که باید آن را جبران کنیم. زاهدی در 10 دقیقه پایانی شرایط لازم را نداشت و همین باعث شد از آن منطقه آسیب ببینیم و گل بخوریم.

او درباره این که ماشین سازی تمام کننده ای در خط حمله خود نداشت، تصریح کرد: اگر اسامی بازیکنان ذخیره ما را ببینید می فهمید که دست ما خالی است، اگر در پست زاهدی بازیکن جایگزین داشتیم زاهدی را به زمین نمی فرستادیم زیرا در سه بازی اخیر برای ما با مصدومیت بازی کرده است. بازی را کنترل کردیم و سه چهار موقعیت خوب داشتیم اما استفاده نکردن از موقعیت ها، فشار و استرس را افزایش داد. مگر یک تیم مقابل پرسپولیس چند موقعیت می تواند داشته باشد؟ باید بازیکنی جذب کنیم که بتواند از موقعیت هایی که خلق می کنیم استفاده کند.

مهاجری درباره این شکست خانگی گفت: در 10 دقیقه ابتدایی مقابل حریف سردرگم بودیم زیرا چنین فشاری را از تماشگران ندیده بودیم اما بعد از آن عادت کردیم. پرسپولیس متکی به فرد نیست و نام این تیم و شخصیت بزرگش باعث می شود از این شرایط خارج شود. پیش از صحنه شوت عالیشاه یه سوی هواداران تماشگران روز خوبی داشتند و فقط تیم خود را تشویق می کردند اما عالیشاه چند بار با حرکات دست هواداران را تحریک کرد. من انتظار داشتیم داور او را با کارت زرد جریمه کند. حتی در صحنه گل پرسپولیس معتقدم خطایی صورت نگرفته بود که ضربه ایستگاهی به سود آن ها گرفته شد. اکنون تمرکز ما روی بازی بعدی است و بعد از آن روی بازیکنانی که می خواهیم جذب کنیم فکر خواهیم کرد.

سرمربی ماشین سازی درباره استرس بازیکنان شان گفت: در یک روز و یک سال نمی شود اتفاقی برای تیم رقم زد. باید ظرفیت تیم را مقابل تین های بزرگ را بالا ببریم. اگر بازیکن داشتم، در بین دو نیمه، سه بازیکن را تغییر می دادم. مشکل عمده ما انتقال توپ از دفاع به حمله بود. خیلی از بازیکنان ما جوان هستند و باید آرام آرام به شرایط ایده آل برسیم. ما مقابل تیمی مثل پرسپولیس عقب ننشستیم با اینکه می توانستیم این کار را انجام دهیم ولی دنبال کسب 3 امتیاز بودیم.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • ایبو صامت
    ایبو صامت :
    درودبرشرفت مهاجری
    هرجابودی خوب اثرگذاشتی واهل فوتبال کثیف هم نیستی
    تیم هات همیشه فوتبال هجومی خوب بازی می کنند

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن