خمارلو: توهین به پرسپولیس و عالیشاه قبل از بازی شروع شده بود

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1116 ] - پنجشنبه, 8 آذر 1397

خمارلو: توهین به پرسپولیس و عالیشاه قبل از بازی شروع شده بود

 مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس به اتفاقات رخ داده در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز و شعارهای سر داده واکنش نشان داد. پندار خمارلو در گفت وگویی درباره اینکه... 5 out of 5 based on 3 ratings.
خمارلو: توهین به پرسپولیس و عالیشاه قبل از بازی شروع شده بود

 مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس به اتفاقات رخ داده در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز و شعارهای سر داده واکنش نشان داد. پندار خمارلو در گفت وگویی درباره اینکه...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس به اتفاقات رخ داده در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز و شعارهای سر داده واکنش نشان داد.

پندار خمارلو در گفت وگویی درباره اینکه گفته می شود امید عالیشاه باعث تحریک تماشاگران شده، گفت: باید این را بگویم که توهین به امید عالیشاه قبل از آغاز بازی شروع شده بود. قبل از اینکه بازیکنان پرسپولیس حتی برای گرم کردن به زمین بیایند به صورت یکپارچه به تیم پرسپولیس و عالیشاه فحاشی می کردند و ما انتظار نداشتیم قبل از بازی به او فحاشی شود.

وی در واکنش به اینکه تماشاگران تبریزی تیم کاشیما آنتلرز ژاپن را تشویق می کردند، خاطرنشان کرد: این مسئله برای ما جای خوشحالی دارد. با این کارها مشخص می شود که دیگر پرسپولیس نه در ایران بلکه حتی در غرب آسیا هم رقیبی ندارد و هواداران سایر تیم ها برای شعار دادن علیه ما متوسل به یک تیم ژاپنی می شوند. پیش از این تیم های رقیب ما بازیکنان و تیم خودشان را تشویق می کردند اما حالا متوجه شدند دیگر رقیب ما نیستند و مجبورند کاشیمای ژاپن را تشویق کنند و این مسئله برای ما جای خوشحالی دارد.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در خصوص صحبت های رضا مهاجری سرمربی ماشین سازی که گفته بود فیلم تحریک تماشاگران توسط عالیشاه اگر وجود داشته باشد از این بازیکن شکایت خواهند کرد، گفت: اگر آنها فیلم ندارند ما فیلم داریم. از قبل از ورود پرسپولیس به زمین هواداران بدترین فحاشی ها را انجام دادند و بعد هم به عالیشاه فحش دادند و این بازیکن در واکنش به آن فحاشی ها آن ضربه را به توپ زد.

خمارلو درباره اینکه عنوان شده گل دوم تیم پرسپولیس آفساید نبوده اظهار داشت: ما دیگر به این مسائل عادت کرده ایم که یا گل ما را نمی گیرند و یا اینکه اینگونه برای ما داوری می کنند. امیدوارم آن برنامه تلویزیونی که در برنامه قبل با آن موشکافی درباره یک گل برنامه ساخت، این بار هم با پرسپکتیو این مسئله را نشان دهد که گل ما درست بوده است. متاسفانه شرایط داوری ها به گونه ای شده که وقتی جلو هستیم داور گل ما را نمی گیرد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • ایبو صامت
    ایبو صامت :
    ازهوادارتراکتورچه انتظاری دارید؟
    آنهاغیرازتوهین کاردیگری بلدند؟

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی مسجد سلیمان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن