حواشی بازی ماشین - پرسپولیس به روایتی دیگر

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1323 ] - جمعه, 9 آذر 1397

حواشی بازی ماشین - پرسپولیس به روایتی دیگر

در پایان مسابقه سیدجلال حسینی برای کاهش التهاب ورزشگاه و تنش زدایی از سکوهای بنیان دیزل، اجازه خوشحالی به بازیکنان پرسپولیس را نداد. روند بازی به قول معروف بو... 5 out of 5 based on 4 ratings.
حواشی بازی ماشین - پرسپولیس به روایتی دیگر

در پایان مسابقه سیدجلال حسینی برای کاهش التهاب ورزشگاه و تنش زدایی از سکوهای بنیان دیزل، اجازه خوشحالی به بازیکنان پرسپولیس را نداد. روند بازی به قول معروف بو...

ارتش سرخ دات كام :

در پایان مسابقه سیدجلال حسینی برای کاهش التهاب ورزشگاه و تنش زدایی از سکوهای بنیان دیزل، اجازه خوشحالی به بازیکنان پرسپولیس را نداد.

روند بازی به قول معروف بوی گل را به مشام حاضران در ورزشگاه می رساند. تیم ماشین سازی با اتکا به مهره های سرعتی و تکنیکی چون فرید بهزادی کریمی، محمد خرم الحسینی و حتی رضا خالقی فر روی دروازه پرسپولیس خطرساز می شد و از آن طرف شاگردان برانکو ایوانکوویچ علی رغم کمبود مهره، به موقعیت هایی خطرناک دست پیدا می کردند که البته هر کدام به دلیلی از دست می رفت.

1) محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی و ماشین سازی همچون گذشته تماشاگر ویژه بازی سبزپوشان تبریز بود. او که در دو برنامه مختلف نود برای واگذاری ماشین سازی اعلام آمادگی کرد، این بار با شال سبز در بلندترین قسمت ورزشگاه بنیان دیزل دیده شد و البته دقایقی بعد از این که ماشینی ها فرصت های گلزنی بسیار خوب را از دست دادند، سیگاری هم روشن کرد تا این چنین افسوس خود را نشان دهد.2) خیلی از هواداران تمایل داشتند در اولین حضور عالیشاه پس از ترک تراکتور، از خجالت او هم در بیایند و در زمان ارسال کرنر اشیا و وسایلی به سمت امید پرتاب می شد اما داستان از زمانی آغاز شد که عالیشاه ضربه ای به سمت هواداران مستقر در جایگاه جنوبی زد تا توپ به فنس بخورد. این حرکت، وضعیت سکوها را به معنای واقعی ملتهب کرد و هواداران با شعارهایی خودجوش و لحظه ای، توهین های مختلفی را به امید عالیشاه انجام دادند.

عالیشاه بعد از یک  خشم لحظه ای  هیچ واکنشی نداشت تا این که پرسپولیس گل زد؛ پس از گل عالیشاه ابتدا رو به دوربین شادی زاید الوصف خود را نشان داد و سپس با حرکت دست از هواداران خواست شعارها را بیشتر کنند و پس از این اتفاق، التهاب در سراسر سکوهای یادگار حکم فرما شد.

3) در ضربات ایستگاهی هر دو تیم چشم ها به دوئل محمدحسین کنعانی زادگان و شجاع خلیل زاده بود؛ دو بازیکنی که سابقه بازی در تیم شهر مقابل را داشتند و این بازی برایشان دیدار متفاوتی بود. از طرفی شجاع خلیل زاده به تبریز بازگشته بود و از طرف دیگر کنعانی زادگان در مقابل تیم سابق قرار گرفته بود. تا دقیقه 94 این دوئل پایاپای دنبال می شد اما سرانجام ضربه خلیل زاده پس از ناکامی کنعانی در دفع این توپ، تقابل را به سود شجاع تغییر داد.

4) پس از گل و در شرایطی که آتش شعارها شعله ور شده بود، شجاع خلیل زاده خوشحالی جالبی را انجام داد. او به سمت سرمربی تیم پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ رفت و او را در آغوش گرفت و دیگر بازیکنان پرسپولیس نیز چنین کاری را انجام دادند تا در وضعیتی که بار دیگر دوئل برانکو و مربیان تیم ملی به اوج خود رسیده، چنین حرکتی از سوی تمام بازیکنان پرسپولیس به نوعی می تواند حمایت از برانکو ایوانکوویچ تلقی شود. در این سال ها بازیکنان سرخپوش زیر نظر برانکو پیشرفت ویژه ای داشته اند و حالا در سخت ترین فصل پروفسور، بیش از هر زمان دیگری به او یاری می رسانند.


5) رضا مهاجری برخلاف شاگردانش تمام تلاشش را کرد تا بازی به حاشیه کشیده نشود. در لحظاتی که هواداران به امید عالیشاه دشنام می دادند، مهاجری از هواداران خواست به این کار پایان دهند اما بازیکنان سبزپوش داخل زمین که اکثرا جوان بودند، بارها با بازیکنان پرسپولیس درگیر شدند.


6) پس از پایان مسابقه بازیکنان تیم پرسپولیس که از پیروزی بسیار خوشحال بودند، به سمت اندک هوادارانشان رفتند تا شادی خود را با آن ها تقسیم کنند و یک ایسلندی دیگر را در هم در تبریز انجام دهند اما سیدجلال حسینی کاپیتان باتجربه پرسپولیس، از بازیکنان خواست فقط از هواداران تشکر کنند و هیچ خوشحالی انجام ندهند تا تحریک سکوهای حریف تلقی نشود. بازیکنان پرسپولیس هم تنها برای هواداران دست زدند و خیلی زود راهی رختکن شدند.


7) حدود 300 هوادار پرسپولیس که در ضلع جنوبی ورزشگاه بودند، حدود نیم ساعت بعد از بازی به دستور نیروی های انتظامی در ورزشگاه ماندند تا پس از ترک ورزشگاه توسط ماشینی ها، از ورزشگاه خارج شوند. اما با این وجود چند هوادار پرسپولیس در خارج از ورزشگاه مشکلاتی برایشان به وجود آمد و مورد ضرب و شتم قرار گرفتند که با ورود یگان ویژه این موضوع ختم به خیر شد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • امیر ایرانی
    امیر ایرانی :
    متاسفانه هنوز بعضی بازیکنان با وجود تجربه بیشتر « نمیتونن نه از مفت کارت گرفتن خودداری کنن ونه از ایجاد حواشی « جلوگیری کنن..
    اگر منصف باشیم ومتعصبانه قضاوت نکنیم« امید کارش بشدت اشتباه بود..هم بد عملی مرتکب شد وهم کارتی مفت گرفت که در این روزهای پر مصدومیت « حلقه را بر تیم تنگتر میکنه..

    تا کی قراره یاد بگیریم و از تجارب تلخمون استفاده بهینه بکنیم« خدا میدونه.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر السد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن