سعید حسین پور؛ ستاره بعدی تیم برانکو؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1999 ] - جمعه, 9 آذر 1397

سعید حسین پور؛ ستاره بعدی تیم برانکو؟

هافبک میانی جوان تیم پرسپولیس در بازی روز گذشته عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد. اولین بازی سعید حسین پور برای پرسپولیس در دوحه و برابر السد بود؛ جایی که تن... 5 out of 5 based on 9 ratings.
سعید حسین پور؛ ستاره بعدی تیم برانکو؟

هافبک میانی جوان تیم پرسپولیس در بازی روز گذشته عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد. اولین بازی سعید حسین پور برای پرسپولیس در دوحه و برابر السد بود؛ جایی که تن...

ارتش سرخ دات كام :

هافبک میانی جوان تیم پرسپولیس در بازی روز گذشته عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد.

اولین بازی سعید حسین پور برای پرسپولیس در دوحه و برابر السد بود؛ جایی که تنش به تن ژاوی خورد و اسطوره باشگاه بارسلونا سن پایینش را دست مایه شوخی و خنده قرار داد. شاید هدف برانکو از آوردن بازیکنی 20 ساله در دقیقه 90 گذراندن وقت مسابقه باشد اما همین چند دقیقه هم برای حسین پور غنیمت بود چرا که تجربه بازی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا را پیدا کرد.


در دیدار قبلی برابر پیکان، بازی به شکلی پیش رفت که پرسپولیس در نیمه دوم به نمایشی هجومی تر نیاز پیدا کرد و برانکو با خارج کردن آدام همتی و به زمین فرستادن سعید حسین پور، سیامک نعمتی را یک خط جلوتر آورد تا هافبک شماره 26 سرخ ها در میانه میدان بازی کند. او نمایش کم نقصی برابر پیکان داشت و سعی می کرد با اعتماد به نفس بازی کند و در چارچوب اولین بازی لیگ برتری اش، عملکرد خوبی را از خود نشان داد.

اما روز گذشته او بهترین عملکردش را برای پرسپولیس نشان داد. حسین پور به جای حمیدرضا طاهرخانی به زمین رفت و 34 دقیقه فرصت یافت تا خود را نشان دهد. او در یک صحنه به خوبی بازیکن ماشین سازی را از پیش رو برداشت و وارد محوطه جریمه شد و تلاش کرد اولین پاس گلش را بدهد اما این اتفاق رخ نداد.

حسین پور در آن صحنه می توانست با پاسی ساده، توپ را به نوراللهی برساند و زمینه ساز سانتری احمد شود و همچنین از انجام اشتباه بپرهیزد اما این هافبک جوان به دل دفاع حریف زد و نشان داد بازیکنی تکنیکی است.


حالا با اضافه شدن بازیکنان جدید در زمستان کار برای حسین پور سخت و سخت تر می شود و شاید دیگر فرصت های این چنینی برای بازی پیدا نکند. اما همین عملکردهای کوتاه و مثبت نیز می تواند نگاه برانکو به او را تغییر دهد و شاید ستاره آینده پرسپولیس همین هافبک شماره 26 باشد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • محسن فهیم
    محسن فهیم :
    من به همین حسین پور و اسدی بیش از بقیه امیدهای پرسپولیس امیدوارم. برانکو باید هر بازی حداقل 20 دقیقه به اینها بازی بده. بازی با پیکان هم با آمدن حسین پور به زمین بازی تغیییر کرد. حسین پور، اسدی، طاهرخانی و عباسیان بازیکنان تیم ملی امید هستند مگر می شود مستعد و باکیفیت نباشند!!؟ برانکو اول فصل باید فکر می کرد 5تا مصدوم و محروم داره و اینها را بازی میداد. بازی با اس خوزستان و نفت مسجد سلیمان ما مساوی کردیم حالا با این امیدها مساوی می کردیم بهتر نبود!!؟ باشگاه باید برانکو را ملزم کنه سالی حداقل یکی دو ستاره امید و جوان را رو کنه

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن