ویژگی پرسپولیس: گلزنی در نیمه مربیان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1002 ] - جمعه, 9 آذر 1397

ویژگی پرسپولیس: گلزنی در نیمه مربیان

یکی از توانایی های ویژه پرسپولیس برانکو این بود که به راحتی دروازه هر تیمی را باز می کرد. همین فصل گذشته بود که رقیب مستقیم شان یعنی ذوب آهنِ تحت هدایت قلعه ن... 5 out of 5 based on 1 ratings.
ویژگی پرسپولیس: گلزنی در نیمه مربیان

یکی از توانایی های ویژه پرسپولیس برانکو این بود که به راحتی دروازه هر تیمی را باز می کرد. همین فصل گذشته بود که رقیب مستقیم شان یعنی ذوب آهنِ تحت هدایت قلعه ن...

ارتش سرخ دات كام :

یکی از توانایی های ویژه پرسپولیس برانکو این بود که به راحتی دروازه هر تیمی را باز می کرد. همین فصل گذشته بود که رقیب مستقیم شان یعنی ذوب آهنِ تحت هدایت قلعه نویی را با چهار گل بدرقه کردند. بسته شدن پنجره نقل و انتقالات و از دست رفتن چند بازیکن اما باعث شد تیم برانکو سخت گل بزند. به خصوص در این فصل که دست پروفسور خالی تر از همیشه شده و پرسپولیس هم برای گل زدن سختیِ بیشتری می کشد.

پرسپولیس این فصل فقط 3 تا از 18 گلش را در نیمه اول زده و برای 15 گل دیگرش، حداقل تا نیمه دوم صبر کرده است. دو تا از این سه گل نیمه نخست هم در همان دو مسابقه ابتدایی فصل زده شده. یعنی از دقیقه 20 دومین بازی فصل پرسپولیس تا به حال، این تیم بجز یک بار، در نیمه اولِ هیچ مسابقه دیگری گل نزده است. این آمار شامل لیگ برتر، لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی می شود. اتفاقی که روز پنجشنبه در تبریز هم تکرار شد و پرسپولیس طولانی ترین انتظارش در این فصل برای گلزنی در یک مسابقه را تجربه کرد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه :
پنجشنبه, 9 اسفند 1397 / ساعت : 18:30
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : مسجد سلیمان
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن