توفیق اجباری!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 957 ] - شنبه, 10 آذر 1397

توفیق اجباری!

روزگار پر شتاب است. آدمها بی حوصله هستند و حکایت یک شبه ره صد ساله رفتن بیداد می کند. نگاه به جماعتی می کنیم که بدون ورزش و رژیم خیال دارند با قرص و آمپول&nbs... 5 out of 5 based on 6 ratings.
توفیق اجباری!

روزگار پر شتاب است. آدمها بی حوصله هستند و حکایت یک شبه ره صد ساله رفتن بیداد می کند. نگاه به جماعتی می کنیم که بدون ورزش و رژیم خیال دارند با قرص و آمپول&nbs...

ارتش سرخ دات كام :

روزگار پر شتاب است. آدمها بی حوصله هستند و حکایت یک شبه ره صد ساله رفتن بیداد می کند. نگاه به جماعتی می کنیم که بدون ورزش و رژیم خیال دارند با قرص و آمپول  چون هرکول و ونوس شوند یا در ده روز از بلای خانمان سوز اعتیاد رهایی یابند و مطالعه کردن ها تنها به اینترنت خوانی آن هم با منت است. جماعت شاعر و عارف و آرتیست یک روز یاشبه بیداد می کند و...

ورزش هم نتیجه می خواهد و شاید دگر شجاعتی چون فرگوسن ها یا دهداری ها نباشد که دل به جوانهایی دهند تا روزی بکهام و گیگز و اسکولز و یا محرمی و عابدزاده و نامجو مطلق ...کشف شوند. کسی دل به جوان نمی دهد و می بینیم قانون  عدم استفاده از بازنشسته ملعبه دست تبصره می شود تا مدیران جوان که البته ژن برتر هم نباشند در خلوتکده ها بپوسند و خاک شوند و شاید اگر استفاده از جوانان اجبار و نه از سر انتخاب شود آنگاه توفیقی می توان بر آن نام نهاد. هفته پیش  از شادمانی نسل مربیان جوانی چون گلمحمدی و تقوی گفتیم و حالا از جوانانی می گوییم که اجبارا به میدان می آیند و چه زیبا نمایشی دارند.

بازی های پنجشنبه گذشته را دیدیم و شاهد بودیم که دو تیم پرسپولیس و ماشین سازی در غیاب بسیاری از بازیکنانشان چه بازی زیبایی را نمایش دادند. در پرسپولیس ادام همتی یک نیمه سردرگم در پست مدافع راست داشت اما در نیمه دوم با جا افتادن در ان پست بسیار بهتر ظاهر شد. حسین پور هم بسیار خوب بود و محمد امین اسدی چون اندک زمانی که در بازی با پیکان بسیار موثر بازی کرد و حتی گل صحیح او مردود و ضربه ایستگاهی منجر به گل ماحصل تلاش او بود. در روزهایی که پرسپولیس با کمبود بازیکن مواجه است و مردانی چون علیپور و منشا افت فاحش و یا خستگی زیاد دارند این جوانان می توانند موثرتر هم باشند. در ماشین سازی هم از این نوع بازیکنان داشتیم مردانی چون پیمان بابایی و مسیح زاهدی و ...

فوتبال ما نیازمند حمایت از جوانان است. جوانگرایی در سطح مدیریت ها اسیر مناسباتی است که در مدیریت و اقتصاد دولتی وجود دارد اما در عرصه مربیگری و بازیکنان لزوم  شجاعت از جوانان بیشتر حس می شود. به مربیان خود اعتماد کنیم به آنها اجازه دهیم گاه به گاهی ستاره های افول کرده و تازه از قید مصدومیت رها شده را بازی نگیرند که بی گمان بهره وری تیم بهتر و توفیق اجباری خواهد بود .


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • امیر ایرانی
    امیر ایرانی :
    اینراهم درنظر بگیریم که بعضی جوانان وقتی بلافاصله درتیمهای بزرگ در ترکیب قرار میگیرند«چنان دچار توهم و خودبزرگ بینی میشن که خیلی سریع به قهقرا میرن که نمونه آخرش« قائدی بود..جوونی که فوتبالش خوبه ولی هنوز به ظرفیت و کمل کافی نرسیده ومیشه آنچه که دیدیم وشنیدیم!!

    اتفاقا باید روش برانکو را کاملا پسندید وبه فال نیک گرفت..اون بازیکن باید متوجه بشه در چه تیمی بازی میکنه و پیراهن چه تیمی را میپوشه تا قدرشناس باشه وبا هر لقب واسم وهندونه ای «خودشو نبازه...فقط ایراد از مدیران باشگاهه که نمیدونن باید حداقل بالای 5_6 سال قرار داد ببندن که تا بازیکن جون گرفت«بلند نشه بره .جوونهاییکه دارن در تیم پا به توپ میشن« خوب میدونن مربیشون کیه وچقدر باید تلاش کنن تا وارد میدون بشن.

نظرسنجی

عملکرد پرسپولیس در نقل و انتقالات را چطور ارزیابی می کنید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن