گرشاسبی: تمامش نکنند افشاگری می کنم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 946 ] - شنبه, 10 آذر 1397

گرشاسبی: تمامش نکنند افشاگری می کنم

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: حالا که دیده اند محرومیت و مصدومیت جلودار پرسپولیس نیست به دنبال هجمه علیه پرسپولیس و تفرقه در آن هستند. این افراد اگر دست از ش... 5 out of 5 based on 3 ratings.
گرشاسبی: تمامش نکنند افشاگری می کنم

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: حالا که دیده اند محرومیت و مصدومیت جلودار پرسپولیس نیست به دنبال هجمه علیه پرسپولیس و تفرقه در آن هستند. این افراد اگر دست از ش...

ارتش سرخ دات كام :

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: حالا که دیده اند محرومیت و مصدومیت جلودار پرسپولیس نیست به دنبال هجمه علیه پرسپولیس و تفرقه در آن هستند. این افراد اگر دست از شیطنت ها برندارند، آنها را به هواداران هوشیار و آگاه، معرفی کرده و کارشان را به آنها واگذار می کنیم.

حمیدرضا گرشاسبی در گفت وگویی اظهار داشت: متاسفانه این روزها، هجمه های ناجوانمردانه و دور از واقعیت در قالب ادعاهای کذب و اظهارات نادرست، علیه پرسپولیس به راه افتاده است. هدف نهایی از این اعمال، متوقف ساختن پرسپولیس در مسیر حرکت به سمت موفقیت به هر شکل ممکن است. متاسفانه افراد سودجو و منفعت طلب همراه کسانی که چشم دیدن موفقیت های بزرگ پرسپولیس را ندارند و نفع و توفیق خود را در ناکامی این تیم می بینند در این مسیر گام بر می دارند.

وی ادامه داد: همه این ها امیدوار بودند در شرایطی که پرسپولیس با موج مصدومیت و محرومیت روبرو است، نتایج مطلوبی نگیرد تا به آرزوها و خواسته های خویش برسند. آنها اکنون با ادامه موفقیت های تیم و هواداران نگران و دست به کار شده اند تا از هر طریقی مانع ادامه این مسیر شوند. این قبیل از افراد بعد از اینکه دیدند پرسپولیس، حتی با بازیکنان ذخیره و جوانانی که برای اولین بار در لیگ برتر به میدان می روند، دست از مبارزه و موفقیت بر نمی دارد به ابزارهای دیگری پناه برده اند. آنها به جوسازی علیه پرسپولیس پرداخته و به انتشار شایعات ناجوانمردانه، اخبار نادرست و هدفمند و ادعاهای دروغین می پردازند. افرادی که به دور از انسانیت و شرافت ورزشی به دنبال ایجاد موج علیه پرسپولیس یا ایجاد تفرقه در آن هستند و در این مسیر توطئه می کنند، غافل از این که هواداران پرشور و دوست داشتنی پرسپولیس هوشیار و آگاه، مراقب باشگاه و تیم خود هستند و این توطئه ها را خنثی خواهند کرد.

مدیرعامل سرخپوشان خاطر نشان کرد: از همین جا به این افراد سود جو که به هر طریقی به دنبال موفقیت شخصی خود هستند، هشدار می دهیم که در صورت ادامه شیطنت ها، آنها را به صاحبان اصلی پرسپولیس که همانا هواداران عزیز هستند، معرفی می کنیم تا درباره آن ها هر چه صلاح می دانند، انجام دهند. همچنین به عنوان خادم پرسپولیس به هواداران عزیز اعلام می کنم تحرکات و اقداماتی که از روزهای قبل، آغاز شد، بعد از پیروزی برابر ماشین سازی، شدت زیادی پیدا کرد. دلیل این مساله آن بود که امیدها برای ناکامی این تیم نا امید شده است و حالا همه آنهایی که در ناکامی تیم و باشگاه نفع دارند بر شدت اقدام های خود افزوده اند چون می دانند پرسپولیس اگر از این مرحله بگذرد، دیگر چیزی جز تفرقه در آن و ایجاد موج سراسری علیه آن، جلودارش نخواهد بود. از هواداران عزیز و رسانه های محترم تقاضا داریم به اخبار کذبی که این روزها به طرق مختلف منتشر می شود توجه نکنند.

حمیدرضا گرشاسبی خاطر نشان کرد: هواداران عزیز بدانند، اخبار نادرست، اکاذیب و ادعاهای واهی از نیت شیطانی و ضد پرسپولیسی این افراد تراوش می کند و بی تردید شما این توطئه ها علیه تیم و باشگاه خودتان را نیز در نطفه خفه خواهید کرد. بار دیگر اعلام می کنیم همه اعضای باشگاه پرسپولیس، اعم از کادر فنی، بازیکنان، پیشکسوتان، هواداران و کارکنان، حلقه های محکم و به هم پیوسته ای هستند که با همدلی و وحدت، ثبات و انسجام و اتحاد را دنبال می کنند تا پرسپولیس به سوی موفقیت و پیروزی گام بردارد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • قلمراد دوم
    قلمراد دوم :
    اول اسمش حسین هدایتی نیست

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : محمدحسین زاهدی فرد
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن