ابراهیمی: پرسپولیس باید روند مثبت را حفظ کند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 404 ] - شنبه, 10 آذر 1397

ابراهیمی: پرسپولیس باید روند مثبت را حفظ کند

مربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این تیم با اتحاد و همدلی توانسته است تا اینجای کار موفق شود و امتیازات را باید همچنان جمع کند. ناصر ابراهیمی در گفت و گویی،... 5 out of 5 based on 3 ratings.
ابراهیمی: پرسپولیس باید روند مثبت را حفظ کند

مربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این تیم با اتحاد و همدلی توانسته است تا اینجای کار موفق شود و امتیازات را باید همچنان جمع کند. ناصر ابراهیمی در گفت و گویی،...

ارتش سرخ دات كام :

مربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این تیم با اتحاد و همدلی توانسته است تا اینجای کار موفق شود و امتیازات را باید همچنان جمع کند.

ناصر ابراهیمی در گفت و گویی، در خصوص پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل ماشین سازی تبریز گفت: در چنین بازی هایی که قدرت بدنی حرف اول را می زند مهم برد تیم است تا بتواند سه امتیاز را بگیرد و از زمین مسابقه خارج شود، پرسپولیس عملکرد خوبی داشت و با کنترل بازی توانست در ثانیه های بازی به برتری برسد. برانکو ایوانکوویچ تاکتیک خود را در ذهن بازیکنان ثبت کرده است و به بازیکنان خود یاد داده است چه روندی داشته باشند.

مربی اسبق سرخپوشان پایتخت در مورد کمبود بازیکن در پرسپولیس تصریح کرد: همین مورد باعث می شود کادر فنی نتواند تغییرات را در ترکیب تیبم ایجاد کند به همین دلیل لازم است پرسپولیس با همین روند کارها را پیش ببرد. سرخپوشان به حفظ شرایط خود تا پایان نیم فصل نیاز دارند تا روند رو به پیشرفت خود را حفظ کنند و در تعطیلات نیم فصل بدن هایشان را ریکاوری کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: بازیکنان این تیم کاملا خسته هستند.  مصدومیت هایی که برای این بازیکنان ایجاد می شود نشان از همین موضوع است باید حواس شان را جمع کنند تا آسیب دیدگی آنها بیش از پیش نشود. تمام بازی ها برای پرسپولیس سخت است و همه می خواهند خودشان را جلوی این تیم نشان دهد.

وی درباره دیدار پیش روی پرسپولیس مقابل نمایندگان اصفهان در لیگ برتر اظهار داشت: مصدومیت ها بدترین خبر برای هواداران این تیم است. پرسپولیس در تبریز از سه بازیکن جوان خود که مجموع بازی هایشان به 30 دقیقه هم نمی رسد استفاده کرد. هنر برانکو در این بازی ها خودنمایی می کند و امیدوارم انگیزه بین بازیکنان خود را حفظ کند. دیدار مقابل ذوب آهن و سپاهان خیلی مشکل است. در چنین دیدارهایی تجربه حرف اول را می زند. تجربه هافبک های پرسپولیس و ذوب اهن در حال حاضر بیشتر از پرسپولیس است چون برانکو واقعا بازیکن ندارد و باید با سختی ها کنار بیاید.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه :
پنجشنبه, 9 اسفند 1397 / ساعت : 18:30
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : مسجد سلیمان
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن