بت بال

گرشاسبی: با حمایت وزیر پرونده های حقوقی و خطرات اصلی رفع شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 721 ] - شنبه, 10 آذر 1397

گرشاسبی: با حمایت وزیر پرونده های حقوقی و خطرات اصلی رفع شد

مجمع عمومی باشگاه پرسپولیس امروز شنبه با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد. مجمع عمومی باشگاه پرسپولیس امروز شنبه با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
گرشاسبی: با حمایت وزیر پرونده های حقوقی و خطرات اصلی رفع شد

مجمع عمومی باشگاه پرسپولیس امروز شنبه با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد. مجمع عمومی باشگاه پرسپولیس امروز شنبه با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، ...

ارتش سرخ دات كام :

 مجمع عمومی باشگاه پرسپولیس امروز شنبه با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.

مجمع عمومی باشگاه پرسپولیس امروز شنبه با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، محمدرضا داورزنی معاون قهرمانی وزیر، حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل و اعضای هیات مدیره پرسپولیس، نمایندگان سازمان حسابرسی و برنامه و بودجه و وزارت اقتصاد و امور دارایی و مدیرکل حقوقی وزارت ورزش و جوانان تشکیل شد.

در این جلسه گرشاسبی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس گزارشی از عملکرد هیات مدیره در حوزه های مختلف اداری، آموزشی، ساختاری، آکادمی فوتبال و فنی ارائه داد.

گرشاسبی از حمایت های وزیر ورزش و جوانان به منظور ایجاد ساختار قانونی برای باشگاه پرسپولیس و حرکت در مسیر رو به رشد تقدیر کرد و اظهار داشت: با حمایت سلطانی فر پرونده های حقوقی باشگاه پرسپولیس پیگیری و خطرات اصلی رفع شده و دوبار هم پرونده پرسپولیس در دادگاه CAS با تخفیف ویژه روبرو بود بطوریکه بار اول پرداخت 600 هزار دلار به 200 هزار دلار کاهش یافت و در جریان شکایت باشگاه ریزه اسپور هم بدهی 800 هزار یورویی به 50 هزار یورو تبدیل شد.

گرشاسبی در ادامه به فرایند اخذ مجوز حرفه ای باشگاه پرسپولیس اشاره و تاکید کرد: اگر تلاش سلطانی فر نبود، مجوز حرفه ای پرسپولیس صادر نمی شد.

در این مجمع طیبی مدیرکل دفاتر شرکت های دولتی گفت: پیگیری های خوبی در خصوص پرونده های حقوقی از سوی سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و اعضای هیات مدیره صورت گرفته تا جایی که حساب های مالی و گزارش های حسابرسی به یک ساماندهی خوبی رسیده است. وی ابراز امیدواری کرد که با این روند باشگاه پرسپولیس از زیاندهی به سمت سوددهی می رود.

در ادامه هم گزارش حسابرس و بازرس قانونی ارائه شد و بحث و بررسی های لازم در خصوص آن صورت گرفت.

کاشانی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس هم با تقدیر از حمایت های ویژه سلطانی فر اظهار داشت: امروز خوشحالم که کارهای سازنده خوبی در هیات مدیره صورت گرفته و هیچگاه به این خوبی کار نشده بود بطوری که نتایجش را هم در میدان می بینیم که امیدوارم این روند منجر به شکوفایی باشگاه شود و به معنای واقعی باشگاه داری در کشور محقق شود که این مهم تاثیرات اجتماعی قابل توجهی هم در کشور خواهد داشت.

کاشانی مشکلات سال های گذشته پرسپولیس را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: عدم درایت در انتخاب افراد در مجموعه پرسپولیس در گذشته باعث قصه پرغصه پرسپولیس شده بود، اما امروز شرایط با حمایت و توجه وزیر ورزش و جوانان و اقدامات خوبی که انجام شده اوضاع تفاوت بسیار کرده است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
بت بال

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل السد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00
پارس جم
پارس جم
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی جم
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 26 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن