بت بال

تیم ملی تو را از دست داد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 688 ] - یکشنبه, 11 آذر 1397

تیم ملی تو را از دست داد

در روزگاری که فوتبالیست ها فقط به فکر قراردادهای کلان و به موقع پرداخت شدن حقوقشان هستند، سیدجلال حسینی گوهر کمیابی است. مدافعی که از همان روزهای اول با لباس ... 5 out of 5 based on 4 ratings.
تیم ملی تو را از دست داد

در روزگاری که فوتبالیست ها فقط به فکر قراردادهای کلان و به موقع پرداخت شدن حقوقشان هستند، سیدجلال حسینی گوهر کمیابی است. مدافعی که از همان روزهای اول با لباس ...

ارتش سرخ دات كام :

در روزگاری که فوتبالیست ها فقط به فکر قراردادهای کلان و به موقع پرداخت شدن حقوقشان هستند، سیدجلال حسینی گوهر کمیابی است. مدافعی که از همان روزهای اول با لباس ملوان نوید ظهور یک مدافع باهوش، متعصب، نترس و بازی خوان را می داد. مدافعی که بازی بکش زیرش را بلد نبود و بازی ساز بود. در هر تیمی که بازی کرد بهترین خط دفاع لیگ شد. از سایپا و سپاهان گرفته تا نفت تهران و پرسپولیس.

به جرأت می توان گفت ریال به ریال دریافتی که از فوتبال طی این سالها داشت به سبب تعصب و جنگندگی که برای تیم های خود داشت حلال حلال بود. شش قهرمانی با تیم های مختلف در لیگ ایران نشان داد برای قهرمان شدن باید یک سیدجلال در ترکیب تیم خود داشته باشید. ستون، سید دیوار حسینی و اخیراً سوپرمن القابی بود که شایسته یکی از دو مدافع برتر تاریخ فوتبال ایران بود.

سیدجلال حالا که به جبر روزگار و جبر کارلوس کی روش از تیم ملی خداحافظی کرد، می تواند تا چند سال هنوز مدافع مستحکم پرسپولیس باشد و از بازی هایش، از رهبری اش و از گل های حساسی که با پیراهن قرمز پرسپولیس به ثمر می رساند بیشتر و بیشتر لذت ببریم. سیدجلال حسینی به شماره چهار هویت تازه بخشید، شماره ای که بر تن خیلی ها در تیم ملی گشاد خواهد بود. سید جلال حسینی عزیز، تیم ملی تو را از دست داد. نامت در تاریخ فوتبال ایران جاودانه باقی خواهد ماند.

نویسنده: ایمان موتمنی


مرتبط با موضوع

تبلیغات
بت بال

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل السد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00
پارس جم
پارس جم
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی جم
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 26 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن