حضور بی دردسر سرخابی ها در لیگ قهرمانان 2019

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 769 ] - دوشنبه, 12 آذر 1397

حضور بی دردسر سرخابی ها در لیگ قهرمانان 2019

دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در لیگ قهرمانان 2019 مشکلی برای حضور در مسابقات ندارند و پرونده های مالی، حضور این دو باشگاه را در آسیا تهدید نمی کند. دو تیم است... 5 out of 5 based on 1 ratings.
حضور بی دردسر سرخابی ها در لیگ قهرمانان 2019

دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در لیگ قهرمانان 2019 مشکلی برای حضور در مسابقات ندارند و پرونده های مالی، حضور این دو باشگاه را در آسیا تهدید نمی کند. دو تیم است...

ارتش سرخ دات كام :

 دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در لیگ قهرمانان 2019 مشکلی برای حضور در مسابقات ندارند و پرونده های مالی، حضور این دو باشگاه را در آسیا تهدید نمی کند.

دو تیم استقلال و پرسپولیس فصل گذشته برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا 2018 دغدغه و استرس فراوانی داشتند و در نهایت هم این دو تیم که پرونده های مالی و شاکیان زیادی داشتند در دقیقه 90 و با تلاش و حمایت مسئولان ارشد ورزش و فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ توانستند مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاورند اما اکنون خبر می رسد که این دو تیم برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا 2019 مشکلی بابت مسایل مالی ندارند و حضور بی دردسری! را در آسیا تجربه خواهند کرد.

با این حال با توجه به پیوستگی پرونده های مالی و روند رسیدگی به شکایت احتمالی بازیکنان و مربیان از باشگاه ها هر شکایت جدیدی از این دو باشگاه یا سایر باشگاه های ایرانی مطرح شود برای فصل 2020 بر روی سرنوشت باشگاه های بدهکار تاثیرگذار خواهد بود. بنابراین بهتر است تمامی باشگاه های ایرانی از هم اکنون به فکر وضعیت پرونده های مالی خود باشند. با توجه به حساسیت کنفدراسیون فوتبال آسیا بر روی شکایت مالی از باشگاه ها بازهم ممکن است در صورت سهل انگاری در آینده باشگاه های ایرانی با مشکل حضور در لیگ قهرمانان آسیا مواجه شوند. به ویژه اینکه بازیکنان و مربیان ایرانی یاد گرفته اند خیلی زود شکایت خود از باشگاه ها را به AFCگزارش کنند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه :
پنجشنبه, 9 اسفند 1397 / ساعت : 18:30
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : مسجد سلیمان
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن