بت بال

یاوری: برانکو توانسته فراتر از انتظار نتیجه بگیرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 689 ] - دوشنبه, 12 آذر 1397

یاوری: برانکو توانسته فراتر از انتظار نتیجه بگیرد

 سرمربی اسبق تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: پرسپولیس در جمع 16 تیم لیگ برتر خلوت ترین نیمکت لیگ را دارد و برانکو توانسته فراتر از انتظار نتیجه بگیرد. محم... 5 out of 5 based on 1 ratings.
یاوری: برانکو توانسته فراتر از انتظار نتیجه بگیرد

 سرمربی اسبق تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: پرسپولیس در جمع 16 تیم لیگ برتر خلوت ترین نیمکت لیگ را دارد و برانکو توانسته فراتر از انتظار نتیجه بگیرد. محم...

ارتش سرخ دات كام :

 سرمربی اسبق تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: پرسپولیس در جمع 16 تیم لیگ برتر خلوت ترین نیمکت لیگ را دارد و برانکو توانسته فراتر از انتظار نتیجه بگیرد.

محمود یاوری در گفت وگویی، در مورد شرایطی که برای ذوب آهن در این فصل پیش آمده است، گفت: فوتبال ورزش پرنوسانی است. به هر حال بهتر است دیگر به گذشته ذوب آهن فکر نکنیم و روبه آینده داشته باشیم. قطعاً علیرضا منصوریان با حمایت باشگاه و هواداران ذوب آهن می تواند این تیم را ترمیم کند و به روزهای خوبش برگرداند. به خصوص اینکه حدود 40-50 روز لیگ تعطیل است و در این مدت باشگاه قطعاً بازیکنان مورد نظر منصوریان را جذب خواهد کرد.

یاوری تصریح کرد: اکنون سعید آذری و هیأت مدیره باشگاه از منصوریان حمایت می کنند و این مربی هم توانایی آن را دارد که از این تعطیلات به بهترین شکل برای بازسازی تیم استفاده کند.

وی در مورد دوران حضور امید نمازی در ذوب آهن گفت: به هر حال زیاد نباید به گذشته نگاه کرد. امید نمازی مربی جوانی بود که به لیگ برتر آمد. من در استیل آذین با او همکار بودم. نمازی 2 سال از فوتبال ایران دور بود و شناخت کافی از شرایط و محیط نداشت. به هر حال اکنون هواداران ذوب آهن باید این روزها را تحمل کنند تا دوباره این تیم به روزهای خوبش برگردد.

یاوری در مورد شرایط پرسپولیس و بازی این تیم با ذوب آهن در روز سه شنبه گفت: پرسپولیس همیشه پرسپولیس است حتی اگر اکنون بازیکن زیادی روی نیکمت نداشته باشد. برانکو با این تیم خیلی خوب نتیجه گرفته است. او توانسته فراتر از  انتظار با پرسپولیس نتیجه بگیرد. پرسپولیسی که به عقیده من خلوت ترین نیمکت را در بین 16 تیم لیگ برتری دارد و نتایج پرسپولیس فراتر از موجودی شان است.

وی افزود: قبل از بازی پرسپولیس با ذوب آهن هم سیدجلال شوک مثبتی به تیم و به هواداران پرسپولیس داد و این مسئله می تواند عاملی باشد تا پرسپولیس روز پرفروغی را مقابل ذوب آهن پشت سر بگذارد. ذوب آهن اگر بتواند در 10دقیقه اول هر دو نیمه مقاومت کند شرایط مطلوبی را در این دیدار خواهد داشت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
بت بال

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل السد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00
پارس جم
پارس جم
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی جم
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 26 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن