حاجی بیگی: نمی شود قانون را دور زد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 538 ] - دوشنبه, 12 آذر 1397
حاجی بیگی: نمی شود قانون را دور زد

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: بالاخره وزیر ورزش هم تمام تلاشش را انجام می دهد تا پرسپولیس و استقلال از حالت دولتی خارج شوند و به خصوصی سازی برسند اما ای...

ارتش سرخ دات كام :

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: بالاخره وزیر ورزش هم تمام تلاشش را انجام می دهد تا پرسپولیس و استقلال از حالت دولتی خارج شوند و به خصوصی سازی برسند اما این مورد به سازمان خصوصی سازی ربط دارد.
محمدرضا حاجی بیگی در گفت وگویی، در خصوص برگزاری مجمع باشگاه پرسپولیس، سرنوشت مدیران بازنشسته این باشگاه، داستان خصوصی سازی سرخ آبی ها و. صحبت های زیر را انجام داد.

*ابتدا در مورد مجمع باشگاه پرسپولیس که با حضوروزیر ورزش انجام شده صحبت کنید؟
چندین سال بود که وضع حسابرسی باشگاه خوب نبود و غیر قابل حسابرسی بود. ما تمام تلاشمان را کردیم تا وضع مالی و حسابرسی باشگاه مناسب باشد. ما عزم مان را جزم کردیم تا تمام بدهی ها را صاف کنیم تا هم حسابرس و هم مجمع از باشگاه راضی باشند. خوشبختانه با گزارشی که در مجمع ارائه شد هم حسابرس و هم اعضای مجمع از شرایط حسابرسی باشگاه راضی بودند.

*تکلیف گرشاسبی چه شد؟ در مورد او هم در مجمع صحبت شد؟
خیر. هم ما می دانیم که وقتی قانونی وجود دارد باید اجرا شود. البته وزیر ورزش تلاشش را می کند تا ترکیب مدیران حفظ شود، اما نمی شود قانون را دور زد. بالاخره این مسئله ای است که توسط مجلس هم تاکید شده، اما وزیر ورزش تمام تلاشش را انجام می دهد.

*داستان خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال چیست؟ آیا واقعا امکان دارد تا دو سه روز دیگر این دو باشگاه وارد پروسه خصوصی سازی شوند؟
این مسئله به سازمان خصوصی سازی بستگی دارد. بالاخره وزیر ورزش هم تمام تلاشش را انجام می دهد تا پرسپولیس و استقلال از حالت دولتی خارج شوند و به خصوصی سازی برسند، اما همه چیز باید در چارچوب قانون باشد.

*از جمع اعضای هیئت مدیره چه کسانی بازنشسته هستند؟
من، گرشاسبی، کاشانی وروغنی بازنشسته هستیم!

*یعنی کل هیئت مدیره بازنشسته هستند؟
بله

*این روز ها شایعه شده که وزارت ورزش در چند نوبت به باشگاه استقلال کمک مالی کرده آیا این مسائل درست است؟
وزارت ورزش و وزیر ورزش از لحاظ قانونی نمی توانند کمک مستقیم به ما و استقلال بکنند و صراحتا اعلام شده هزینه های این دوباشگاه باید از طریق اسپانسر تأمین شود. البته خود وزیر در مواردی مثل درست شدن کار اسپانسر یا چنین مسائلی به پرسپولیس و استقلال کمک فکری می کند، اما کمک مستقیم انجام نمی شود.

*نکته جالب در مورد هیئت مدیره پرسپولیس این است که شما 4 نفر هستید در حالی که باید اعضای هیئت مدیره عدد فرد باشند تا موقع رای گیری ها و تصمیم گیری ها مشکلی پیش نیاید.
خدا را شکر می کنم که تا امروز هیچ اختلاف نظری در هیئت مدیره وجود نداشته اگر هم صحبت هایی بوده به خاطر پیشرفت کار بوده. ما از روزاول بنا را روی این مسئله گذاشتیم که در جهت مصلحت باشگاه و هواداران حرکت کنیم و کاری نکنیم که باشگاه ضربه بخورد الان هم شرایط همین طور است.

*در مورد خداحافظی سید جلال حسینی از تیم ملی چه نظری دارید؟
این تصمیمی بود که خود سید جلال گرفت واجباری هم در آن وجود نداشت، اما خودش خواست که از تیم ملی کناره گیری کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن