72 ساعت تا مشخص شدن سرنوشت گرشاسبی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 532 ] - دوشنبه, 12 آذر 1397
72 ساعت تا مشخص شدن سرنوشت گرشاسبی

مدیرعامل بازنشسته پرسپولیس تنها 72 ساعت تا مشخص شدن وضعیت خود فرصت دارد. با توجه به تصویت قانون منع بکارگیری بازنشستگان اکنون همه در انتظار مشخص شدن وضعیت مدی...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرعامل بازنشسته پرسپولیس تنها 72 ساعت تا مشخص شدن وضعیت خود فرصت دارد.

با توجه به تصویت قانون منع بکارگیری بازنشستگان اکنون همه در انتظار مشخص شدن وضعیت مدیریت باشگاه پرسپولیس هستند.

حمیدرضا گرشاسبی که به نظر می رسد در مجمع سالیانه باشگاه با حضور اعضای مجمع و نمایندگان وزرا تکلیفش مشخص شود، بحثی در اینباره به بیرون درز نکرد و شواهد از ادامه حضور او در مسند مدیریت تا پایان مهلت (15 آذرماه) خبر می دهد.

با این حال وزارت ورزش خبر از خصوصی سازی این باشگاه داده است. موضوعی که باعث می شود تا تغییرات روی صندلی مدیریت به بعد از تعیین تکلیف در اینباره موکول شود. موضوعی که البته با توجه به سابقه گذشته و موانعی که در این رابطه وجود دارد با تردید بزرگی از سوی فوتبالدوستان همراه است و آنها همچنان موضوع خصوصی سازی را باور ندارند.

اتفاقی که در صورت نهایی شدن پایان همکاری گرشاسبی را در باشگاه طی 72 ساعت آینده و بعد از دیدار مقابل ذوب آهن را رقم خواهد زد.

حمیدرضا گرشاسبی که پیش از دریافت سمت مدیرعاملی باشگاه به عنوان عضو هیات مدیره در این تیم مشغول به کار شده بود و به عنوان نفر دوم تصمیم گیری بعد از علی اکبر طاهری شناخته می شد، با کناره گیری طاهری توانست نظر وزارت ورزش را جلب کند و با توجه به شناخت کامل از باشگاه زمام کار را در دست گرفت.

مدیرعامل پرسپولیس که چندی پیش بیلان یکساله عملکرد خود در این باشگاه را با برخی ابهامات را انتشار داده بود، البته از حیث مالی و برطرف کردن موانع مربوط به دریافت مجوز حرفه ای سازی و پرداخت مطالبات گذشته عملکرد موفقی از خود به جا گذاشت و در حال حاضر نیز علیرغم مشکلات مالی که کادرفنی و بازیکنان این تیم با آن درگیر هستند توانسته اعتماد و اعتبار خوبی بین آنها کسب کند.

با تمام این اوصاف با توجه به اینکه قانون منع بکارگیری بازنشستگان با شدت و جدیت لازم در حال اجرایی شدن است و حتی برخی مقامات نزدیک به چهره های شناخته شده نیز از این مساله مصون نبوده اند، بعید است وزارت ورزش راهی جز اجرایی کردن آن را پیش رو داشته باشند و باید بار دیگر در انتظار تغییراتی روی صندلی مدیریت باشگاه بود.

طی روزهای اخیر شایعات زیادی در خصوص تغییرات در بدنه مدیریت باشگاه و قرار گرفتن یکی از اعضای کنونی به عنوان مدیرعامل و تقویت اعضای هیات مدیره شدت گرفته است تا ضمن حفظ بحث ثبات و بکارگیری فردی آشنا به مسائل باشگاه و شرایط کنونی آنها، موج تغییرات با کمترین ترکش متوجه این باشگاه شود. با این حال باید منتظر ماند و دید طی 72 ساعت آینده چه تصمیمی در خصوص آینده حمیدرضا گرشاسبی اتخاد خواهد شد و آیا او بار دیگر موفق خواهد شد از روز شنیه با حضور در طبقه چهارم ساختمان باشگاه بر صندلی مدیریت جلوس کند یا خیر.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : علیرضا فغانی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
استقلال خ
استقلال خ
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 25 بهمن 1397 / ساعت : 16:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن