حواشی جالب نشست برانکو/ اسرار مهم تمرینات استقلال!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1060 ] - دوشنبه, 12 آذر 1397

حواشی جالب نشست برانکو/ اسرار مهم تمرینات استقلال!

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به کنایه گفت: حتما استقلالی ها اسرار مهمی را در تمریناتشان نگه می دارند که تمرینات را می بندند. برانکو ایکوانکوویچ که مثل همی... 5 out of 5 based on 2 ratings.
حواشی جالب نشست برانکو/ اسرار مهم تمرینات استقلال!

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به کنایه گفت: حتما استقلالی ها اسرار مهمی را در تمریناتشان نگه می دارند که تمرینات را می بندند. برانکو ایکوانکوویچ که مثل همی...

ارتش سرخ دات كام :

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به کنایه گفت: حتما استقلالی ها اسرار مهمی را در تمریناتشان نگه می دارند که تمرینات را می بندند.

برانکو ایکوانکوویچ که مثل همیشه به موقع برای حضور در نشست خبری به سازمان لیگ آمده بود، چند دقیقه ای بیرون از سالن منتظر شد تا رأس ساعت نشست خود را آغاز کند. در این لحظات اتفاقات جالبی برای برانکو و خبرنگاران رخ داد.

* یکی از خبرنگاران که اطلاع نداشت برانکو در سالن روابط عمومی حضور دارد، ادای برانکو را درآورد که وقتی سرمربی پرسپولیس او را دید به شوخی به او گفت؛ ای استقلالی!

* یکی دیگر از خبرنگاران به شوخی به برانکو گفت؛ شما روزی چند ساعت موبایلتان را نگاه می کنید، به همین خاطر است که یک میلیون فالوور دارید که برانکو گفت دارم اخبار را نگاه می کنم ببینم در مورد استقلال و ذوب آهن چه نوشته اند.

* خبرنگاری به برانکو گفت در مورد استقلال خبری پیدا نمی کنید، زیرا آنها تمرینات خود را مدام بر روی رسانه ها می بندند که برانکو به شوخی گفت حتماً آنها اسرار مهمی در آنجا نگه می دارند، پس من هم تمرینات را می بندم که شما نتوانید به تمرینات بیایید.

* علیرضا منصوریان هم که اولین نشست خود را بعد از سرمربیگری خود در ذوب آهن و در تهران انجام می داد با یکی دو خبرنگار شوخی کرد و به یکی از خبرنگاران گفت چرا پیراهن آرسنالی که می پوشیدی چرا نپوشیدی؟

* منصوریان که معمولا در زمان حضورش در استقلال با تأخیر به نشست ها می آمد، رأس ساعت در سالن نشست خبری حاضر شد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی مسجد سلیمان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن