بیرانوند: جرأت ندارم سرم را جلوی برانکو بالا بیاورم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1622 ] - دوشنبه, 12 آذر 1397

بیرانوند: جرأت ندارم سرم را جلوی برانکو بالا بیاورم

دروازه بان ملی پوش سرخپوشان درباره شایعه جرو بحث اش با برانکو در تمرینات گفت: این کار ها و رفتار ها در قاموس من نیست و لطفاً شما هم به این اخبار دامن نزنید! د... 5 out of 5 based on 9 ratings.
بیرانوند: جرأت ندارم سرم را جلوی برانکو بالا بیاورم

دروازه بان ملی پوش سرخپوشان درباره شایعه جرو بحث اش با برانکو در تمرینات گفت: این کار ها و رفتار ها در قاموس من نیست و لطفاً شما هم به این اخبار دامن نزنید! د...

ارتش سرخ دات كام :

دروازه بان ملی پوش سرخپوشان درباره شایعه جرو بحث اش با برانکو در تمرینات گفت: این کار ها و رفتار ها در قاموس من نیست و لطفاً شما هم به این اخبار دامن نزنید!

دیروز یکی از سایت های ورزشی نوشت: «علیرضا بیرانوند دروازه بان مطمئن این فصل سرخپوشان که توانسته 7 کلین شیت را در لیگ هجدهم به نام خود ثبت کند در حاشیه تمرین به تذکر برانکو واکنش نشان داد و با سرمربی خود بگو مگو کرد. در یک صحنه برانکو به بیرانوند به دلیل خروج نامطمئن این دروازه بان به او تذکر داد که به مذاق دروازه بان ملی پوش پرسپولیس خوش نیامد و در اعتراض به این موضوع اعلام کرد در این صحنه شجاع خلیل زاده مقصر بود و او تقصیری نداشته است. او چند بار به مترجم برانکو گفت: این مسئله را به برانکو بگوید. در نهایت برانکو که از این موضوع ناراحت شده بود به بیرانوند گفت: دقایقی زیرنظر مربی گلر های پرسپولیس در گوشه دیگری از زمین تمرین کار کند، اما پس از چند دقیقه دوباره بیرانوند به تمرین بازگشت و درون دروازه تیمش در بازی درون تیمی ایستاد...» بلافاصله پس از انتشار این خبر بد ندیدیم با خود علیرضا بیرانوند تماس گرفته و از صحت و سقم ماجرا باخبر شویم.

* با برانکو جرو بحث کردی؟
کدام برانکو؟!

* مگر سر تمرینات پرسپولیس بیشتر از یک برانکو دارید؟!
نه! منظورم این است که چه جر و بحثی کردم؟ با سرمربی پرسپولیس؟!

* بله، شنیدیم سر تمرین تذکری به تو داده که به آن واکنش نشان دادی.
من سر تمرین فقط به توپ ها و شوت هایی که ایگور (پانادیچ) و بچه ها به سمتم می زنند واکنش نشان می دهم!

* هر سؤالی مطرح کنیم به شوخی جواب می دهی ولی این خبر واقعاً منتشر شده است!
باور کنید من جرأت نمی کنم جلوی آقای برانکو سرم را بالا بیاورم چه رسد به اینکه بخواهم با سرمربی خودم جر و بحث کنم. این کار ها و رفتار ها در قاموس من نیست و لطفاً شما هم به این اخبار دامن نزنید!

* پس خودت اصل ماجرا را تعریف کن.
ماجرایی نبوده است. ما سه دروازه بان هستیم. من، بوژویدار رادوشوویچ و ابوالفضل درویش وند که در بازی های تمرینی دو نفر توی دروازه می ایستند و یک نفر دیگر زیر نظر ایگور مربی گلر ها کار می کند. بعد نوبتی جایمان را عوض می کنیم. من و ابوالفضل درویش وند در تمرین امروز (یک شنبه) در بازی تمرینی درون دروازه دو تیم بودیم. رادوشوویچ هم بیرون مشغول تمرین با ایگور بود. بعد من جای خودم را به رادوشوویچ دادم و با ایگور کار کردم. دقایقی بعد دوباره من وارد زمین شدم و درون دروازه کار کردم. نه داستانی بود و نه حکایتی و مثل همیشه و هر روز تمرین خود را انجام دادیم.

* راستی سیدجلال حسینی از بازی های ملی خداحافظی کرد. حرفی نداری به او بزنی؟
این سومین فصلی است که من افتخار همبازی شدن با سیدجلال را پیدا کرده ام. از نفت تهران و تیم ملی شروع شد تا به امروز که همیشه او راهنما و کمک حال من بوده است. سیدجلال یک کاپیتان مقتدر و واقعی است.

* فردا باید با ذوب آهن بازی کنید. فکر می کنی هشتمین کلین شیت خود را ثبت کنی؟
من و هیچ دروازه بانی به تنهایی نمی تواند کلین شیت کند. گل نخوردن مثل گل زدن محصول یک کار تیمی و گروهی است و ان شا ءا... به کمک همبازیانم تلاش می کنیم ضمن بسته نگه داشتن دروازه پرسپولیس هواداران را خوشحال و شادمان از استادیوم آزادی به منزل بفرستیم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه :
پنجشنبه, 9 اسفند 1397 / ساعت : 18:30
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : مسجد سلیمان
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن