مسلمان و رسن؛ مهندس کیست؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 887 ] - دوشنبه, 12 آذر 1397

مسلمان و رسن؛ مهندس کیست؟

علیرغم حضور ذوب آهن در رده پایینی جدول اما می توان از این بازی به عنوان یک جدال ویژه یاد کرد که چهره ها در تقابل با یکدیگر از انگیزه فردی زیادی برخوردار هستند... 5 out of 5 based on 1 ratings.
مسلمان و رسن؛ مهندس کیست؟

علیرغم حضور ذوب آهن در رده پایینی جدول اما می توان از این بازی به عنوان یک جدال ویژه یاد کرد که چهره ها در تقابل با یکدیگر از انگیزه فردی زیادی برخوردار هستند...

ارتش سرخ دات كام :

علیرغم حضور ذوب آهن در رده پایینی جدول اما می توان از این بازی به عنوان یک جدال ویژه یاد کرد که چهره ها در تقابل با یکدیگر از انگیزه فردی زیادی برخوردار هستند.

یکی از مسائلی که باعث شد تا برانکو ایوانکوویچ از اشتباهات انضباطی محسن مسلمان نگذرد و تصمیم به عدم تمدید با این بازیکن را بگیرد، حضور بشار رسن و اعتماد ویژه اش به این بازیکن بود. بشار رسن هافبکی است که تمام انتظارات کادرفنی پرسپولیس را برآورده کرده و البته بی حاشیه ترین بازیکن این تیم نیز محسوب می شود. اکنون اولین تقابل مستقیم دو مهندس شکل گرفته است و بشار رسن و مسلمان در استادیوم آزادی اینبار به دنبال این خواهند بود تا توانایی خود را به برانکو ایوانکوویچ اثبات کنند.

زلاتکو ایوانکوویچ به عنوان مرد دی اکتیو نیمکت پرسپولیس یکی از عواملی است که باعث شد محسن مسلمان نتواند در این تیم به کار خود ادامه دهد و خیلی ها مشکلات و درگیری شکل گرفته بین هافبک پرسپولیس با نفر دوم نیمکت پرسپولیس را عامل این جدایی می دانند.

محسن مسلمان که تحت هدایت برانکو ایوانکوویچ موفق شده بود در قامت ستاره لیگ ظاهر شود، در ادامه در اواخر فصل گذشته کاملا از تدابیر فنی کادرفنی سرخ ها خارج شد و در پایان فصل نیز دعوتی برای تمدید قرارداد به دستش نرسید تا اکنون انگیزه زیادی برای اثبات خود به نیمکت پرسپولیس داشته باشد. پس بعید نیست زلاتکو نیز روی نیمکت پرسپولیس در این بازی کمتر از دیدارهای قبلی سکوت کند و در تلاش باشد خط میانی تیمش را برای دستیابی به موفقیت در این بازی هدایت کند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • شعبانعلی میردارپاقلعه
    شعبانعلی میردارپاقلعه :
    محسن بازیکن خوبی بودامامتاسفانه گرفتارخصلت ایرانی خودش شدکه تابه مرحله ی بالاوتعیین کننده رسیددست برانکوروگازگرفت ورفت به سفره خانه هاوباقلیون گلاویزشدوانگارهمه کوروکرن وغافل ازاینکه برانکوایرانی نیست واینگونه شدکه بایدمیرفت امادربازی فردابشاررسن یک سروگردن بلاترودرخشان ترنمایش میده...انشاءا...ـ

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه :
پنجشنبه, 9 اسفند 1397 / ساعت : 18:30
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : مسجد سلیمان
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن