بت بال

کمال - مسلمان؛ دوئل دوستانه یا جنگ در زمین؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 906 ] - دوشنبه, 12 آذر 1397

کمال - مسلمان؛ دوئل دوستانه یا جنگ در زمین؟

یازده سال و چند ماه بعد از آن روزی که محسن مسلمان در قامت جوان ترین بازیکن لیگ برتر و با پیراهن تیم ذوب آهن در ورزشگاه آزادی به تیم مدعی پرسپولیس گل زد و نامش... 5 out of 5 based on 3 ratings.
کمال - مسلمان؛ دوئل دوستانه یا جنگ در زمین؟

یازده سال و چند ماه بعد از آن روزی که محسن مسلمان در قامت جوان ترین بازیکن لیگ برتر و با پیراهن تیم ذوب آهن در ورزشگاه آزادی به تیم مدعی پرسپولیس گل زد و نامش...

ارتش سرخ دات كام :

یازده سال و چند ماه بعد از آن روزی که محسن مسلمان در قامت جوان ترین بازیکن لیگ برتر و با پیراهن تیم ذوب آهن در ورزشگاه آزادی به تیم مدعی پرسپولیس گل زد و نامش را در دهان اهالی فوتبال انداخت، او قرار است دوباره به میهمانی پرسپولیس بیاید.

مسلمان فردا یک بار دیگر در قامت رقیب پرسپولیس به ورزشگاه آزادی قدم می گذارد اما حتی اگر باز هم گل بزند، بعید است که دوباره مثل لوکا تونی شادی کند. نه شبیه او و نه هیچکس دیگر چرا که در واقع دلیلی برای شادی کردن وجود نخواهد داشت. مگر اینکه هدفش خودنمایی بیشتر جلوی چشمان برانکو ایوانکوویچ باشد که او را نخواست و باعث جدایی اش از پرسپولیس شد.

این بار مسلمان تنها شش ماه بعد از ترک پرسپولیس باید مقابل تیم سابقش بازی کند. آنهم با در نظر گرفتن داستان جدایی او از جمع قرمزها کاملا ناخواسته و اجباری بود. هر چند مهمترین دوستان مسلمان یعنی طارمی و احمدزاده دیگر جایی در پرسپولیس ندارند اما هنوز در این تیم رفقایی صمیمی برایش باقی مانده است. یکی از آنها و شاید تنهاترین شان کمال کامیابی نیا است.

کمال بازی هفته گذشته ی پرسپولیس مقابل ماشین سازی را به خاطر محرومیت از دست داد و حالا با کتف آسیب دیده ای که دوباره آن را جا انداخته اند، آماده است که مقابل ذوب آهن و مسلمان بازی کند. از قضا پست بازی کمال طوری است که یار مقابلش در تیم حریف، محسن مسلمان خواهد بود و دوئل این دو نفر بارها و بارها در زمین مسابقه شکل خواهد گرفت. دوئلی که به خاطر نوع جدا شدن مسلمان از پرسپولیس و البته دوستی او با کمال کاملا ویژه خواهد بود.

شاید باید انتظار داشته باشیم که تنشی از برخوردهای احتمالی این دو نفر شکل نگیرد اما همیشه در میدان مسابقه اتفاقاتی می افتد که دوستی های بیرون از زمین هم را تحت الشعاع قرار می دهد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
بت بال

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل السد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00
پارس جم
پارس جم
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی جم
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 26 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن