کمال - مسلمان؛ دوئل دوستانه یا جنگ در زمین؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 865 ] - دوشنبه, 12 آذر 1397

کمال - مسلمان؛ دوئل دوستانه یا جنگ در زمین؟

یازده سال و چند ماه بعد از آن روزی که محسن مسلمان در قامت جوان ترین بازیکن لیگ برتر و با پیراهن تیم ذوب آهن در ورزشگاه آزادی به تیم مدعی پرسپولیس گل زد و نامش... 5 out of 5 based on 3 ratings.
کمال - مسلمان؛ دوئل دوستانه یا جنگ در زمین؟

یازده سال و چند ماه بعد از آن روزی که محسن مسلمان در قامت جوان ترین بازیکن لیگ برتر و با پیراهن تیم ذوب آهن در ورزشگاه آزادی به تیم مدعی پرسپولیس گل زد و نامش...

ارتش سرخ دات كام :

یازده سال و چند ماه بعد از آن روزی که محسن مسلمان در قامت جوان ترین بازیکن لیگ برتر و با پیراهن تیم ذوب آهن در ورزشگاه آزادی به تیم مدعی پرسپولیس گل زد و نامش را در دهان اهالی فوتبال انداخت، او قرار است دوباره به میهمانی پرسپولیس بیاید.

مسلمان فردا یک بار دیگر در قامت رقیب پرسپولیس به ورزشگاه آزادی قدم می گذارد اما حتی اگر باز هم گل بزند، بعید است که دوباره مثل لوکا تونی شادی کند. نه شبیه او و نه هیچکس دیگر چرا که در واقع دلیلی برای شادی کردن وجود نخواهد داشت. مگر اینکه هدفش خودنمایی بیشتر جلوی چشمان برانکو ایوانکوویچ باشد که او را نخواست و باعث جدایی اش از پرسپولیس شد.

این بار مسلمان تنها شش ماه بعد از ترک پرسپولیس باید مقابل تیم سابقش بازی کند. آنهم با در نظر گرفتن داستان جدایی او از جمع قرمزها کاملا ناخواسته و اجباری بود. هر چند مهمترین دوستان مسلمان یعنی طارمی و احمدزاده دیگر جایی در پرسپولیس ندارند اما هنوز در این تیم رفقایی صمیمی برایش باقی مانده است. یکی از آنها و شاید تنهاترین شان کمال کامیابی نیا است.

کمال بازی هفته گذشته ی پرسپولیس مقابل ماشین سازی را به خاطر محرومیت از دست داد و حالا با کتف آسیب دیده ای که دوباره آن را جا انداخته اند، آماده است که مقابل ذوب آهن و مسلمان بازی کند. از قضا پست بازی کمال طوری است که یار مقابلش در تیم حریف، محسن مسلمان خواهد بود و دوئل این دو نفر بارها و بارها در زمین مسابقه شکل خواهد گرفت. دوئلی که به خاطر نوع جدا شدن مسلمان از پرسپولیس و البته دوستی او با کمال کاملا ویژه خواهد بود.

شاید باید انتظار داشته باشیم که تنشی از برخوردهای احتمالی این دو نفر شکل نگیرد اما همیشه در میدان مسابقه اتفاقاتی می افتد که دوستی های بیرون از زمین هم را تحت الشعاع قرار می دهد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : علیرضا فغانی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
استقلال خ
استقلال خ
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 25 بهمن 1397 / ساعت : 16:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن