ارزش گذاری مجدد سرخابی ها

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 766 ] - سه شنبه, 13 آذر 1397
ارزش گذاری مجدد سرخابی ها

رئیس سازمان خصوصی سازی درباره روند واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: به محض اینکه مصوبه هیات وزیران در مورد دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اصلاح شود، ای...

ارتش سرخ دات كام :

رئیس سازمان خصوصی سازی درباره روند واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: به محض اینکه مصوبه هیات وزیران در مورد دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اصلاح شود، این دو باشگاه را بار دیگر ارزش گذاری می کنیم و به مزایده خواهیم گذاشت.

در آخرین واکنش ها به تازگی برخی قیمت پایه برای این دو باشگاه عنوان کرده اند که در این باره علی اشرف عبدالله پوری حسینی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: آن قیمت ها گمانه زنی بوده و از آنجا که فعلا مصوبه جدیدی از طرف هیات وزیران برای خصوصی سازی دو باشگاه اعلام نشده، کار کارشناسی در این مورد صورت نپذیرفته است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه در سال های گذشته قیمت گذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس صورت گرفته است، نمی توان به آن قیمت ها استناد کرد، چرا که شرایط اقتصاد با گذشت سال ها تغییر کرده و آن ارزشگذاری ها دیگر اعتبار ندارد.

پوری حسینی تاکید کرد: سازمان خصوصی سازی  به محض دریافت مجوز این آمادگی را دارد که این دو باشگاه را ارزش گذاری و آگهی آن را درج کند. بعد از طی این مراحل این دو باشگاه با قیمت پایه مشخص که در ارزش گذاری به دست آمده به مزایده گذاشته می شوند.

به گزارش ایسنا، مدتی است که برای چندمین بار موضوع خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس سر زبان ها افتاده، اما این بار ظاهرا موضوع جدی است و این دو باشگاه به زودی باید در سازمان خصوصی سازی به مزایده گذاشته شوند.

موضوع از یک نامه شروع شد؛ چند هفته پیش وزیر ورزش نامه ای به رئیس جمهوری نوشت و خواستار واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی شد. حسن روحانی نیز در پاسخ به این نامه، با واگذاری سرخابی ها به بخش خصوصی موافقت کرد. اما چند سال پیش هیات وزیران مصوبه ای داده بود که طبق آن، این دو باشگاه، فرهنگی اعلام شده بودند و بر اساس قانون، بنگاه های فرهنگی از خصوصی سازی معاف هستند.

در نتیجه طبیعی است که برای پیگیری روند خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال باید مصوبه قبلی هیات وزیران لغو و مصوبه جدیدی اعلام شود تا این دو باشگاه از طریق سازمان خصوصی سازی به مزایده گذاشته شوند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : علیرضا فغانی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
استقلال خ
استقلال خ
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 25 بهمن 1397 / ساعت : 16:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن