بت بال

ارزش گذاری مجدد سرخابی ها

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 813 ] - سه شنبه, 13 آذر 1397
ارزش گذاری مجدد سرخابی ها

رئیس سازمان خصوصی سازی درباره روند واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: به محض اینکه مصوبه هیات وزیران در مورد دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اصلاح شود، ای...

ارتش سرخ دات كام :

رئیس سازمان خصوصی سازی درباره روند واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: به محض اینکه مصوبه هیات وزیران در مورد دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اصلاح شود، این دو باشگاه را بار دیگر ارزش گذاری می کنیم و به مزایده خواهیم گذاشت.

در آخرین واکنش ها به تازگی برخی قیمت پایه برای این دو باشگاه عنوان کرده اند که در این باره علی اشرف عبدالله پوری حسینی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: آن قیمت ها گمانه زنی بوده و از آنجا که فعلا مصوبه جدیدی از طرف هیات وزیران برای خصوصی سازی دو باشگاه اعلام نشده، کار کارشناسی در این مورد صورت نپذیرفته است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه در سال های گذشته قیمت گذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس صورت گرفته است، نمی توان به آن قیمت ها استناد کرد، چرا که شرایط اقتصاد با گذشت سال ها تغییر کرده و آن ارزشگذاری ها دیگر اعتبار ندارد.

پوری حسینی تاکید کرد: سازمان خصوصی سازی  به محض دریافت مجوز این آمادگی را دارد که این دو باشگاه را ارزش گذاری و آگهی آن را درج کند. بعد از طی این مراحل این دو باشگاه با قیمت پایه مشخص که در ارزش گذاری به دست آمده به مزایده گذاشته می شوند.

به گزارش ایسنا، مدتی است که برای چندمین بار موضوع خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس سر زبان ها افتاده، اما این بار ظاهرا موضوع جدی است و این دو باشگاه به زودی باید در سازمان خصوصی سازی به مزایده گذاشته شوند.

موضوع از یک نامه شروع شد؛ چند هفته پیش وزیر ورزش نامه ای به رئیس جمهوری نوشت و خواستار واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی شد. حسن روحانی نیز در پاسخ به این نامه، با واگذاری سرخابی ها به بخش خصوصی موافقت کرد. اما چند سال پیش هیات وزیران مصوبه ای داده بود که طبق آن، این دو باشگاه، فرهنگی اعلام شده بودند و بر اساس قانون، بنگاه های فرهنگی از خصوصی سازی معاف هستند.

در نتیجه طبیعی است که برای پیگیری روند خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال باید مصوبه قبلی هیات وزیران لغو و مصوبه جدیدی اعلام شود تا این دو باشگاه از طریق سازمان خصوصی سازی به مزایده گذاشته شوند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
بت بال

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل السد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00
پارس جم
پارس جم
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی جم
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 26 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن