عالیشاه، بازهم آقای پاس گل لیگ

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 462 ] - سه شنبه, 13 آذر 1397

عالیشاه، بازهم آقای پاس گل لیگ

سانتر زیبای امید عالیشاه بازهم ضربه با سر شجاع خلیل زاده همراه و تبدیل به گل شد تا امید عالیشاه به صدر جدول بیشترین تعداد پاس گل لیگ برسد. در دقیقه 16 بازی پر... 5 out of 5 based on 2 ratings.
عالیشاه، بازهم آقای پاس گل لیگ

سانتر زیبای امید عالیشاه بازهم ضربه با سر شجاع خلیل زاده همراه و تبدیل به گل شد تا امید عالیشاه به صدر جدول بیشترین تعداد پاس گل لیگ برسد. در دقیقه 16 بازی پر...

ارتش سرخ دات كام :

سانتر زیبای امید عالیشاه بازهم ضربه با سر شجاع خلیل زاده همراه و تبدیل به گل شد تا امید عالیشاه به صدر جدول بیشترین تعداد پاس گل لیگ برسد.

در دقیقه 16 بازی پرسپولیس و ذوب آهن، امید عالیشاه ازروی نقطه کرنر توپ به تیر دوم فرستاد و شجاع خلیل زاده باضربه سری دقیق آن را تبدیل به گل کرد تا امیدعالیشاه برای دومین بازی پیاپی، پاس گل  بدهد و همچنین نکته جالب این که پاس هر سه گل آخر پرسپولیس با ضربه سر، توسط امید عالیشاه داده شده است. در بازی با پیکان کمال کامیابی نیا سانتر او را تبدیل به گل کرد، در مقابل ماشین سازی و ذوب آهن نیز شجاع خلیل زاده چنین کاری را انجام داد.

از طرف دیگر سانتر زیبای او برای شجاع خلیل زاده، پنجمین پاس گل او را رقم زد و باعث شد عالیشاه بار دیگر به صدر جدول پاس گل های لیگ هجدهم برسد. او پیش تر در بازی با ماشین سازی، پیکان، صنعت نفت و سایپا نیز با پاس هایش هم تیمی ها را در موقعیت گلزنی قرار داده بود.

او اکنون در کنار محمد کریمی هافبک سپاهان آقای پاس گل لیگ می باشد و امیدوار است با حفظ این روند، همچون لیگ پانزدهم این عنوان را به دست بیاورد. فصل گذشته نیز محسن مسلمان از پرسپولیس با 10 پاس گل آقای پاس گل لیگ شد.

عالیشاه در این فصل فراز و فرودهای بسیاری داشته اما حالا به نظر می رسد در آستانه نقل و انتقالات زمستانی به مرز آمادگی رسیده و این موضوع باتوجه به اضافه شدن سروش و ترابی، ترافیک خط هافبک پرسپولیس را بیشتر کرده و رقابت برای قرارگیری در ترکیب اصلی را به بیشترین حد خواهد رساند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر السد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن