مظفری زاده: کارت زرد برای کمال نیاز نبود/ اخراج صحیح بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1143 ] - سه شنبه, 13 آذر 1397

مظفری زاده: کارت زرد برای کمال نیاز نبود/ اخراج صحیح بود

سعید مظفری زاده گفت: در دقیقه 40 علی علیپور تعادل خود را در محوطه جریمه ذوب آهن از دست داد و طبق آنچه ما دیدیم، خطایی در این صحنه دیده نشد. کادرفنی هر دو تیم ... 4 out of 5 based on 3 ratings.
مظفری زاده: کارت زرد برای کمال نیاز نبود/ اخراج صحیح بود

سعید مظفری زاده گفت: در دقیقه 40 علی علیپور تعادل خود را در محوطه جریمه ذوب آهن از دست داد و طبق آنچه ما دیدیم، خطایی در این صحنه دیده نشد. کادرفنی هر دو تیم ...

ارتش سرخ دات كام :

سعید مظفری زاده گفت: در دقیقه 40 علی علیپور تعادل خود را در محوطه جریمه ذوب آهن از دست داد و طبق آنچه ما دیدیم، خطایی در این صحنه دیده نشد.

کادرفنی هر دو تیم اعتراض زیادی به قضاوت سیدمهدی سیدعلی داشتند. حتی برانکو در پایان نیمه اول با خشمگینانه ترین حالت به سیدعلی واکنش نشان داد و دیگر بازیکنان پرسپولیس هم اعتراض خود را به این داور نمایان کردند. حال سعید مظفری زاده نظر خود درباره داوری این مسابقه را اعلام کرده که در زیر می خوانید:
 
* دقیقه 27 ابتدا هادی محمدی بی دلیل گردن گادوین منشا را گرفت و نیز واکنش منشا به برخورد بازیکن ذوب آهن می توانست یک کارت زرد برای هر دو به همراه داشته باشد.

* در دقیقه 34 با خطای هند مشهود خود مانع از شکل گیری یک ضد حمله برای پرسپولیس شد که این حرکت هم می توانست به عنوان یک حرکت غیرورزشی با کارت زرد جریمه شود.

* در دقیقه 40 علی علیپور تعادل خود را در محوطه جریمه ذوب آهن از دست داد، تصاویر تلویزیونی خیلی واضح نبود ولی آن چیزی که ما دیدیم، خطایی در این صحنه دیده نشد، البته علی علیپور در پایان نیمه اول به واسطه همین اتفاق به داور معترض شد و اعتراض غیر حرفه ای علیپور باعث شد داور او را با کارت زرد جریمه کند.

* در دقیقه 42 سیدعلی در اعلام خطای عالیشاه دچار اشتباه شد و خطا باید به سود پرسپولیس گرفته می شد. اما اعتراض های زیاد این بازیکن به تصمیم داور باعث شد که داور عالیشاه را با کارت زرد خود جریمه کند.

* در دقیقه 44 حرکت پا به توپ امید عالیشاه و سرنگونی بازیکن ذوب آهن باعث اعلام خطای عالیشاه شد که در این صحنه نیز خطایی صورت نگرفت.

* در دقیقه 55 شبیه سازی فخرالدینی در محوطه جریمه پرپسولیس را به درستی تشخیص داد و این بازیکن را با کارت زرد جریمه کرد.

* در دقیقه 63 برخورد پای کمال کامیابی نیا با بدن حبیب زاده به طور اتفاقی و ناخواسته بود و نیازی به استفاده از کارت زرد نبود.

* در دقیقه 87 فخرالدینی یک بار دیگر با خطایی که انجام داد مانع از ادامه حمله تیم پرسپولیس شد که سیدعلی به درستی در این صحنه دست به جیب شد و این بازیکن را با کارت زرد دوم جریمه و او را از زمین اخراج کرد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : محمدحسین زاهدی فرد
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن