پنجره باز و شایعه به توان هزار

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1894 ] - سه شنبه, 13 آذر 1397

پنجره باز و شایعه به توان هزار

پایان محرومیت پرسپولیس قطعا بهترین خبر برای هواداران این تیم است؛ چراکه این مدت خیلی روی بازیکنان فشار آمده و اگر قرار بود همینطوری جلو برویم، کلا چیزی از تیم... 5 out of 5 based on 12 ratings.
پنجره باز و شایعه به توان هزار

پایان محرومیت پرسپولیس قطعا بهترین خبر برای هواداران این تیم است؛ چراکه این مدت خیلی روی بازیکنان فشار آمده و اگر قرار بود همینطوری جلو برویم، کلا چیزی از تیم...

ارتش سرخ دات كام :

پایان محرومیت پرسپولیس قطعا بهترین خبر برای هواداران این تیم است؛ چراکه این مدت خیلی روی بازیکنان فشار آمده و اگر قرار بود همینطوری جلو برویم، کلا چیزی از تیم باقی نمی ماند.

الان محسن ربیع خواه به طور همزمان می تواند در 4پست برای پرسپولیس به میدان برود که این از برکات محرومیت است! با وجود این بازشدن پنجره پرسپولیس یک ایراد اساسی هم دارد؛ اینکه بار دیگر این باشگاه بزرگ به پای ثابت شایعات نقل وانتقالاتی تبدیل خواهد شد.

در دو پنجره قبلی که پرسپولیس محروم بود، طبعا شایعات زیادی هم در مورد فعالیت نقل وانتقالاتی این باشگاه ساخته نمی شد. در این مدت فقط استقلال، سپاهان و تراکتورسازی بودند که خرید می کردند و از سوی بازیکنان بازارگرمی های کمتری هم صورت می گرفت. اما حالا محرومیت سرخ ها تمام شده و الان در سطح رسانه ها و شبکه های اجتماعی، از هر دو شهروند ایرانی یک نفر از پرسپولیس پیشنهاد دارد!


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • امیر نیکروش
    امیر نیکروش :
    امیدوارم احساسی عمل نکنیم، هیچ بازیکن خارجی جذب نشود، فقط تلاش کنیم بشار را حفظ کنیم، تیم های پایه حسابی تقویت و ترمیم شوند و با توجه به 4 ستاره ای که قبلا قرارداد بستهواند، اگر فقط پورعلی گنجی هم در دفاع جوب شود، تیممان کامل میشود، در صورت رفتن علیپور باید حتما یک مهاجم درجه 1 جذب شود، بازیکنی مثل قلی زاده، ضمن اینکه حواسمان باشد، قرارداد مهرداد محمدی آخر فصل با سپاهان تمام میشه و بازیکن آزاد خواهد بود، در صورت رفتن علیپور، میتوانیم محمدی را جایگزین کنیم.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه :
پنجشنبه, 9 اسفند 1397 / ساعت : 18:30
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : مسجد سلیمان
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن