نماینده پرسپولیس در جمع بهترین ها؛ آقای پاسور

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 979 ] - سه شنبه, 13 آذر 1397

نماینده پرسپولیس در جمع بهترین ها؛ آقای پاسور

بازی پرسپولیس مقابل ذوب آهن یک بازگشت برای این تیم بود. بازگشتی به جمع سه تیم بالای جدول و البته یک اتفاق مهم دیگر. پرسپولیس بعد از سیزده بازی بالاخره توانست ... 5 out of 5 based on 4 ratings.
نماینده پرسپولیس در جمع بهترین ها؛ آقای پاسور

بازی پرسپولیس مقابل ذوب آهن یک بازگشت برای این تیم بود. بازگشتی به جمع سه تیم بالای جدول و البته یک اتفاق مهم دیگر. پرسپولیس بعد از سیزده بازی بالاخره توانست ...

ارتش سرخ دات كام :

بازی پرسپولیس مقابل ذوب آهن یک بازگشت برای این تیم بود. بازگشتی به جمع سه تیم بالای جدول و البته یک اتفاق مهم دیگر. پرسپولیس بعد از سیزده بازی بالاخره توانست یک نماینده در جدول بهترین های هجومی لیگ داشته باشد. تا هفته گذشته هیچ بازیکنی از پرسپولیس در رده های بالایی جدول گلزنان و پاسورهای لیگ دیده نمی شد. در بازی با ذوب آهن اما در نهایت یکی از شاگردان برانکو توانست خود را در میان بهترین های هجومی لیگ جای بدهد.

امید عالیشاه با پاس گلی که امروز مقابل ذوب آهن به شجاع خلیل زاده داد با چهار پاس گل در رده دوم بهترین پاسورهای لیگ قرار گرفت. او بعد از محمد کریمی با 5 پاس گل در رتبه دوم قرار دارد. پاس های او در بازی مقابل سایپا، پیکان و ماشین سازی تبریز که بازی مقابل ذوب آهن هم به آن اضافه شد. پیش از این علی علیپور با 4 گل بهترین گلزن پرسپولیسی ها بود که در رده چهارم جدول بهترین گلزنان لیگ قرار گرفته و فاصله زیادی با کی روش استنلی در صدر دارد.

عالیشاه که پیش از این یک بار توانسته با پیراهن پرسپولیس عوان آقای پاس گلی لیگ را بدست بیاورد در صورت ادامه روند خوبی که پیدا کرده می تواند این افتخار را تکرار کند. البته در نیم فصل دوم با اضافه شدن سروش رفیعی و ترابی، عالیشاه کار سختی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی و رسیدن به این عنوان دارد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه :
پنجشنبه, 9 اسفند 1397 / ساعت : 18:30
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : مسجد سلیمان
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن