اوج گيرى يک پرنده ى شجاع

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1198 ] - چهارشنبه, 14 آذر 1397

اوج گيرى يک پرنده ى شجاع

 دو ضربه ى شروع مجدد از اميد عاليشاه، دو پرواز بلند از شجاع خليل زاده و ٦ امتياز در كيسه ى پرسپوليس. مدافع ميانى مازندرانى سرخپوشان در ٢ ماه اخير بهترين ... 5 out of 5 based on 6 ratings.
اوج گيرى يک پرنده ى شجاع

 دو ضربه ى شروع مجدد از اميد عاليشاه، دو پرواز بلند از شجاع خليل زاده و ٦ امتياز در كيسه ى پرسپوليس. مدافع ميانى مازندرانى سرخپوشان در ٢ ماه اخير بهترين ...

ارتش سرخ دات كام :

 دو ضربه ى شروع مجدد از اميد عاليشاه، دو پرواز بلند از شجاع خليل زاده و ٦ امتياز در كيسه ى پرسپوليس. مدافع ميانى مازندرانى سرخپوشان در ٢ ماه اخير بهترين روزهاى فوتبال خود را سپرى مى كند و حالا به فاصله ى كمتر از یک هفته دو گل بسيار حساس را به ثمر رسانده تا صداى نفس هاى پسران برانكو پشت سر پديده و سپاهان نزديک تر از هميشه حس شود. خليل زاده كه در فصل اول حضورش در پرسپوليس نامش زير سايه ى اسم صخره ى تيم قرار گرفته بود، در دومين فصل تبديل به مؤثرترين مهره ى دفاعى سرخ ها شده است.

با رسيدن سن سيدجلال حسينى به مرز ٣٨ سالگى و مهم تر از آن بازى هاى بسيار پرفشار اين فصل پرسپوليس كه خطر مصدوميت كاپيتان را بالا مى برد، برخلاف فصل گذشته، اين خليل زاده است كه وظيفه ى شركت در اغلب نبردهاى هوايى و مصاف هاى يک در مقابل يک و قطع توپ ها را برعهده دارد. همچنين وظيفه ى پوشش دو مدافع چپ اين روزهاى پرسپوليس (مصلح و ربيع خواه) نيز بر عهده ی شجاع است.

او كه در تمام سال هاى فوتبالش به عنوان مدافعى مسلط در كارهاى هوايى و سهل انگار روى زمين، چهره بود، حالا اين نقطه ضعف خود را به نقطه ى قوت تبديل كرده و با استفاده ى درست از بدن خود، پيروز اغلب نبردهاى يک در مقابل يک است. همچنين قدرت بازيخوانى بالاى پسر شجاع پرسپوليس باعث شده كه همواره در مكان مناسب براى پوشش، قطع توپ و زدن ضربات سر باشد. اما متمايزترين ويژگى بازى خليل زاده با همه ى مدافعان حاضر در ليگ، بازيسازى بسيار خوب اين مدافع است. او هم در دادن پاس هاى بلند پشت مدافعان تبحر خاصى دارد و هم تكنيک خوبى به عنوان يک مدافع وسط دارد و پاس هاى روى زمين با كيفيتى حتى در موقعيت تحت فشار به هافبک هاى تيم مى دهد.

شجاع خليل زاده تمام فاكتورهاى مدافع ميانى مدنظر سرمربى تيم ملى را دارد. سرزن و جنگنده با قدرت بازيخوانى و از همه مهم تر (براى كارلوس كى روش)قدرت بازي سازى. حيف كه نامش در كنار نام رحمتى و عقيلى و خلعتبرى در ليست سياه مرد پرتغالى قرار دارد، به علت يک مصاحبه قديمى و انتقاد از ليست كى روش. مصاحبه اى كه تيم ملى را از شجاع و شجاع را از تيم ملى گرفته است!


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

عملکرد پرسپولیس در نقل و انتقالات را چطور ارزیابی می کنید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن