اصفهانیان: اعتراضی دارید، مکتوب بدهید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 699 ] - چهارشنبه, 14 آذر 1397

اصفهانیان: اعتراضی دارید، مکتوب بدهید

 فریدون اصفهانیان، رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: اگر مربیان، بازیکنان و مدیران به داوری اعتراض کنند، مکتوب به کمیته داوران بدهند تا رسیدگی شود. ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
اصفهانیان: اعتراضی دارید، مکتوب بدهید

 فریدون اصفهانیان، رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: اگر مربیان، بازیکنان و مدیران به داوری اعتراض کنند، مکتوب به کمیته داوران بدهند تا رسیدگی شود. ...

ارتش سرخ دات كام :

 فریدون اصفهانیان، رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: اگر مربیان، بازیکنان و مدیران به داوری اعتراض کنند، مکتوب به کمیته داوران بدهند تا رسیدگی شود.

فریدون اصفهانیان در گفت وگویی، درباره داوری سیدمهدی سیدعلی در دیدار روز گذشته (سه شنبه) پرسپولیس - ذوب آهن اصفهان اظهار داشت: باید فیلم بازی را به همراه گزارش ناظر ببینیم تا درباره آن نظر بدهیم.

وی در مورد اینکه برانکو سرمربی پرسپولیس که گفته رفتار داوران با این تیم شرم آور است، گفت: همه مربیان، بازیکنان و مدیران عامل باشگاه ها برای ما عزیز و قابل احترام هستند، اما دوست نداریم قبل و بعد از بازی درباره داوری صحبت شود. اگر بعد از پایان بازی، شکواییه ای نسبت به داوری دارند، مکتوب به ما داده تا آن را بررسی کرده و جواب بدهیم. وقتی هنوز مشخص نیست چه اتفاقی افتاده، چرا باید نظر بدهیم؟

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: برخی ها قبل و بعد از بازی صحبت هایی درباره داوری مطرح کرده تا جو را متشنج کنند که این کار درست نیست. نمی خواهیم قبل از بازی تعریف و تمجید یا انتقادی از داور شود تا به او فشار روحی - روانی وارد شود. این کارها، حرفه ای نیست. اگر بعد از پایان بازی، اعتراضی درباره قضاوت داور دارند، مکتوب به ما بدهند تا جواب بگیرند.

اصفهانیان در واکنش به اینکه با توجه به در پیش بودن بازی سپاهان - پرسپولیس، مسائل داوری با صحبت های مربیان دو تیم پررنگ تر می شود، گفت: وقتی یک بحثی مطرح می شود، برداشت های مختلفی از آن می شود. اگر واقعا در نظر دارند با صحبت های خود، داوران را تحت تأثیر قرار دهند، بدانند که داور در این فضا قرار نگرفته و حق به حقدار می رسد.

وی ادامه داد: بارها گفته ایم که همه می گویند از داوری ضرر کرده ایم و یک بار هم نگفته اند سود برده ایم. برخی می گویند هشت بازی است که از داوری ضرر کرده ایم، اما خیلی از بازی ها بوده که تیم شان سود برده است. چرا هیچ وقت به این مسائل اشاره نمی کنند؟ حتما داوری های ما درست بوده که می گویند ضرر کرده ایم!

رئیس کمیته داوران در واکنش به اظهارات امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان که گفته بود اصفهانیان بگوید که سپاهان چقدر از داوری ضرر کرده است، گفت: نه فقط قلعه نویی، بقیه مربیان بگویند چقدر از داوری سود برده اند؟ چرا نمی گویند در فلان بازی سه امتیاز مفت گرفته ایم؟

اصفهانیان در مورد اینکه داوران از عدم برخورد کمیته انضباطی با مربیان و بازیکنان متخلف ناراحت هستند، تصریح کرد: وقتی پلیس فرد متخلف را می گیرد، او را در اختیار مقامات قضایی قرار می دهد و دیگر او کاره ای نخواهد بود. ما نیز همین کار را می کنیم. وقتی تخلفی صورت می گیرد، گزارش آن به کمیته انضباطی یا کمیته اخلاق داده می شود تا رسیدگی کنند. اگر جرایم بازدارنده نیست، باید فکری برای بازنگری در آیین نامه کنند. باید طوری آیین نامه را بازبینی کنند که بازدارنده باشد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در پایان گفت وگوی خود درباره بحث بازنشستگی او در فدراسیون فوتبال گفت: بارها گفته ایم که هیئت رئیسه تابع قانون کشوری است. ما نامه داد ه ایم که اگر می توانیم کار کنیم، اعلام کنند، اگر نه باز هم به ما بگویند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر السد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن