گل سه امتیازی شجاع؛ محصول آنالیز دقیق

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 648 ] - چهارشنبه, 14 آذر 1397

گل سه امتیازی شجاع؛ محصول آنالیز دقیق

کادر فنی پرسپولیس آنالیز و شناخت خوبی از حریف اصفهانی خود داشت و بابت همین شناخت موفق شدند 3 امتیاز این بازی را بگیرند. سرخپوشان پایتخت مثل دیدار مقابل ماشین ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
گل سه امتیازی شجاع؛ محصول آنالیز دقیق

کادر فنی پرسپولیس آنالیز و شناخت خوبی از حریف اصفهانی خود داشت و بابت همین شناخت موفق شدند 3 امتیاز این بازی را بگیرند. سرخپوشان پایتخت مثل دیدار مقابل ماشین ...

ارتش سرخ دات كام :

کادر فنی پرسپولیس آنالیز و شناخت خوبی از حریف اصفهانی خود داشت و بابت همین شناخت موفق شدند 3 امتیاز این بازی را بگیرند. سرخپوشان پایتخت مثل دیدار مقابل ماشین سازی تبریز توانستند با یک ارسال و یک ضربه سر، سه امتیاز بازی با ذوب آهن را به دست بیاورند. باز هم امید عالیشاه ارسال زیبایی روی یک ضربه ایستگاهی (کرنر) داشت و شجاع خلیل زاده ضربه سر را زد.

پرسپولیسی ها برای رسیدن به این گل در طول هفته تمرینات متفاوتی داشتند. برانکو و دستیارانش پس از آنالیز دقیق بازی های ذوب آهن متوجه شدند که کوتاه قامت ترین مدافع ذوب آهن هنگام ضربات کرنر، روی تیر دوم و تیر دورتر می ایستد و به همین علت، شجاع خلیل زاده و سیدجلال حسینی به عنوان سرزن ترین بازیکنان پرسپولیس باید نزدیک به تیر دوم منتظر فرود توپ می شدند.

ارسال زیبای امید به دورترین تیر سبب شد شجاع به پرواز در آمده و در دقیقه 15 برای سرخپوشان گلزنی کند. این گل، اثر همان تمرین ها بود. تا پیش از این، کرنر های پرسپولیس معمولا به تیر یک ارسال می شد تا گادوین منشا، علی علیپور یا کمال کامیابی نیا از راه برسند و با ضربه سر، توپ را برای سایر بازیکنان در دهانه دروازه حریفان بفرستند، اما این بار، آنالیز پرسپولیس تغییر کرد و ارسال یکپارچه به تیر دوم و سرزنی بلندقد ها در دستور کار قرار گرفت تا پرسپولیس صاحب سه امتیاز شود.

 

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

با بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس موافقید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 16 بهمن 1396 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
پارس جم
پارس جم
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 23 آذر 1397 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2کمال کامیابی نیا2
3سیامک نعمتی2
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن