گرشاسبی: سرآمد شدن در مسائل اخلاقی و دینی هم مهم است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 642 ] - چهارشنبه, 14 آذر 1397

گرشاسبی: سرآمد شدن در مسائل اخلاقی و دینی هم مهم است

 مدیر عامل باشگاه پرسپولیس، گفت: خوشحالی ما مضاعف می شود هنگامی که می بینیم پرسپولیس و سرخپوشان در کنار فتح سنگرهای افتخارات فوتبال، در عرصه مسائل اخلاقی... 5 out of 5 based on 1 ratings.
گرشاسبی: سرآمد شدن در مسائل اخلاقی و دینی هم مهم است

 مدیر عامل باشگاه پرسپولیس، گفت: خوشحالی ما مضاعف می شود هنگامی که می بینیم پرسپولیس و سرخپوشان در کنار فتح سنگرهای افتخارات فوتبال، در عرصه مسائل اخلاقی...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیر عامل باشگاه پرسپولیس، گفت: خوشحالی ما مضاعف می شود هنگامی که می بینیم پرسپولیس و سرخپوشان در کنار فتح سنگرهای افتخارات فوتبال، در عرصه مسائل اخلاقی، ارزشی و دینی هم کوشا هستند.

حمیدرضا گرشاسبی که امروز در اجلاس سراسری نماز در سمنان حضور پیدا کرده بود، در ارتباط با این حضور و تقدیر از علیرضا بیرانوند، گفت: پرسپولیس امروز نه تنها در شاخصه های فنی سر آمد شده و قله های افتخار را برای خود و فوتبال کشور فتح می کند و حدنصاب ها را افزایش می دهد، بلکه در مسائل اخلاقی، ارزش و دینی هم تلاش می کند و این مساله باعث خوشحالی مصاعف ما است. ضمن اینکه همه ما در خانواده پرسپولیس، خواست و یاری خدا را در تمام موفقیت ها با تمام وجود احساس می کنیم و شکرگذار آن هستیم.

وی افزود: ما همانگونه که افتخار می کنیم پرسپولیس برخلاف تمام پیش بینی ها، تا فینال آسیا می رود و همراه هوادارانش مورد تمجید کنفدراسیون آسیا و فیفا قرار می گیرد. به اینکه در قاره آسیا برنده جام اخلاق هم می شویم هم افتخار می کنیم. ما همانطور که از هنرنمایی و غیرت بچه های خودمان در زمین مسابقه مسرور می شویم، از فعالیت های مذهبی آنها و هوادارانمان هم لذت می بریم. همانطور که به عملکرد فنی علیرضا بیرانوند در جام جهانی، لیگ قهرمانان آسیا و رقابت های داخلی افتخار می کنیم به این مساله نیز می بالیم که در چنین اجلاسی برای چنین امر مقدسی مورد تقدیر قرار می گیرد و سفیر نماز است. باشگاه پرسپولیس مفتخر است که بازیکنانش در کنار تصاحب عناوین برترین ها در حوزه مسائل فنی فوتبال، به عنوان بازیکنان اخلاق هم انتخاب می شوند. چنانکه چندی پیش نیز محمد انصاری توفیق خادمی بارگاه حضرت امام رضا (ع) را به دست آورد.

مدیر عامل سرخپوشان در پایان اضافه کرد: بازیکنان پرسپولیس همچنین در این روزهای سخت، مسائل ارزشی مثل؛ تعهد، غیرت، وفاداری، فداکاری، تلاش صادقانه ، از خود گذشتگی تا سر حد توان برای خوشحالی دیگران و تعصب نسبت به ارزش ها را در با عملکرد خود در زمین فوتبال، تبلیغ کرده اند. مواردی که جامعه امروز ما در عرصه های مختلف به اجرای آنها نیاز دارد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن